Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

enver diva

Studiuan vendin dhe ranë dakord për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia, GJKKO lë në burg dy të arrestuarit

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionin dhe Krimit të Organizuar ka vendosur masën e sigurisë për Besian Xhixhën dhe Enver Divën, lidhur me ekzekutimin e...

Studiuan vendin dhe ranë dakord për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia, Enver Divën e zuri Covid-19; Bënte thirrje për ndihmë në TV (FOTO-KUSH janë...

Besian Xhixha dhe Enver Diva, janë dy personat e arrestuar sot nga Policia për vrasjen e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës,...

Dy karikatorë kallashnikovi drejt vëllezërve Haxhia në Durrës, Policia arreston dy persona pas 1 viti (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë si të lidhur me ekzekutimin e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, shkruan newsbomb.al....

Lajmet e fundit