Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Enton Abilekaj

VIDEO/ PLAS sherri në mes të emisionit live, Meta “përplaset” me Enton Abilekajn: Nano humbi e iku, ti ke 30 vjet! Populli nuk kërkoi...

Mbrëmjen e sotme kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka debatuar me Enton Abilekajn. Në emision “Të paekspozuarit”, Abilekaj akuzoi Metën se ai dhe...

Analisti pyet ambasadoren Kim: Po kandidatët e Trump që akuzohej për shmangie nga taksat, çfarë premtuan që fituan?!

"Pyetje për kandidatët: Nëse sponsori juaj kryesor është dikush i shënjuar nga SHBA për korrupsion të konsiderueshëm, çfarë saktësisht po u premtoni votuesve?" Kjo ishte...

“Shtëpinë ta ka blerë PD-ja”, Enton Abilekaj sqaron akuzat: E bleva para 12 vitesh kur në pushtet ishte Berisha e Basha, atëherë isha në...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” gazetarët Enton Abilekaj dhe Dritan Hila u përfshinë në një debat që degradoi deri në fyerje personale. Pasi Abilekaj...

“Lëpirës, ordiner”, plas LIVE sherri mes analistëve, Hila për Abilekaj: Zagar, edhe shtëpinë ta ka blerë PD-ja

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” debati për kabinetin e ri të qeverisë Rama, degradoi deri në fyerje personale, mes gazetarit Enton Abilekaj dhe...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”, Spiropali kapet me gazetarin dhe i kërkon “nder” moderatores: Do ndërrojnë njerëzit kanalin nëse…

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është përfshirë në një debat me gazetarin Enton Abilekaj në studion e “Open”.  Gazetari po...

Sarkazma e Enton Abilekajt: Rama si Vurko te komedia e Çajupit, me nekrologji-homazhe mund të sigurojë bukën në të ardhmen

Analisti Enton Abilekaj ironizon keq Ramën për rubrikën e tij më të fundit të homazheve ku kujton personalitetet e vendit që janë ndarë nga...

‘Ide shoviniste’, Thaçi ashpër përplaset ashpër me analistin për Preshevën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi  është i ftuar mbrëmjen e sotme në në emisionin Open me gazetaren Eni Vasilin. Në një...

Ulja e dënimit të Dritan Dajtit, Abilekaj: 4 nga 5 gjyqtarët që dhanë VENDIMIN nuk e kalojnë VETTINGUN

Vendimi i Apelit për Krimet e Rënda pak ditë më parë, për shfuqizimin e burgimit të përjetshëm për Dritan Dajtin dhe dënimin e tij...

HISTERIA mediatike, drejtori i televizionit informativ tregon pse transmetoi live gjithe ceremoninë e varrimit të Kaçifas

Enton Abilekaj drejtori i televizionit FaxNews tregon arsyen pse transmetoi live ditën e djeshme ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek Kostandinos Katsifas. ...

DITË E ZEZË për televizionet dhe shikuesit… Mbretëroi errësira, po tani?

ENTON ABILEKAJ Është dita më e zezë për televizionet dhe teleshikuesit. Duhet të ishte ditë historike shkëputja përfundimtare nga transmetimet analoge...

Lajmet e fundit