Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

eno popi

Eno Popi publikon për herë të parë FOTO me vajzën 1 vjeçe

Eno Popi, është një personazh televiziv por që gjithmonë është kujdesur ta mbajë disi larg syve të publikut jetën e tij private. ...

Dy vite nga vdekja e saj, Eno Popi përlot me dedikimin e ndjerë për të ëmën (FOTO)

Eno Popi është një ndër prezantuesit më të aktiv të momentit. Ai shfaqet çdo ditë në Top Channel me emisionin ‘Dilema’....

U bë baba para 3 muajsh, Eno Popi flet për herë të parë për të bijën

Eno Popi cilësohet si një nga zërat radiofonikë më të mirë.  Moderatori dhe partnerja e tij Atena prej 3 muajsh janë...

Konfirmohen zërat, Eno Popi jo më pjesë e emisionit në Top Channel

Rreth një vit më parë përkrah Eno Popit dhe Isli Islamit, u bashkua edhe Ori Nebijaj si moderatore në emisionin e mëngjesit, ‘Wake Up’....

Eno Popi bëhet baba, zbulohet emri domethënës i vajzës së tij

Ditën e sotme, moderatori i njohur Eno Popi është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij Atena, ka sjellë në jetë...

I kujtojnë nënën e ndjerë, PREK modratori i njohur: Kuptova se sa jo prezent kam qenë

Në qershor të vitit të kaluar nëna e tij humbi jetën pas një beteje disa vjeçare me një sëmundje të rëndë, ndërsa dhimbjen e...

Lajmet e fundit