Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

enno bozdo

PD u mblodh për reformim dhe pranoi vetëm propozimin e Bashës, Enno Bozdo: Komisioni s’mund të rrëzonte Kadillin dhe Harxhin

Demokrati Enno Bozdo ka folur pas mbledhjes së sotme të Komisionit të Përhershëm të PD, ku u paraqitën disa propozime për ndryshime në statut....

Zbardhet Kryesia e PD; Jorida Tabaku: Të analizohet puna e drejtuesve politikë, ku dështuam! Basha: Një deputet i PS është përgjuar, ka kontaktuar BANDAT

Kryesia e Partisë Demokratike ka zhvilluar dje mbledhjen e rradhës, ku për dy orë është dikustuar për analizën e thellë që duhet të nisë...

Enno Bozdo i del në krah Berishës: Jam i bindur se lideri historik i PD do ta fitojë “luftën” kundër SHBA

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Enno Bozdo komentoi shpalljen “non grata” të  ish-kryeministrit Sali Berisha, pak ditë më parë nga Departamenti Amerikan i...

Zhvillime të papritura në PD: Enno Bozdo tërhiqet nga Komisioni për zgjedhjen e kryetarit të Partisë (Çfarë deklaroi mbrëmë para Këshillit)

Enno Bozdo, i propozuar si anëtar i Komisionit që do të organizojë zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike, raportohet se është tërhequr. Ky vendim...

‘Rritja e çmimit të karburantit’, Bozdo: PD do e ulë me 300 lekë për litër

Anëtari i kryesisë së PD-së, Enno Bozdo në një dalje për mediat, ka komentuar sot një ndër çështejt më të diskutuara të ditëve të...

Incident në mes të Tiranës, dy zyrtarë të lartë të PD sherr me grushte e shqelma me të moshuarin (VIDEO)

Siç duket edhe nga video e report tv, dy zyrtarë demokratë janë konfliktuar fillimisht verbalisht me qytetarin dhe më pas fizkishit, madje nuk...

Rritja e çmimit të ujit, reagon PD, Bozdo: Rrjeti ka humbje me 70%, nëse reduktohen çmimi ulet

Pas vendimit të ERRU për ritjen e çmimit ët ujit në kryeqytet ka reaguar edhe ish nënkryetari i Bashkisë së Trianës, Eno Bozdo. ...

Flet për herë të parë Enno Bozdo pasi u la jashtë listave të PD-së: S’është koha për keqardhje, por mobilizim

Sekretari organizativ në Partinë Demokratike Enno Bozdo nuk është përfshirë në listat e kandidatëve të PD, megjithatë ai thotë se nuk ndjen asnjë keqardhje...

Deklaratat për dhunë, Bozdo justifikon Bashën: Metaforë për rezistencë, ja pse u provokua

Një nga organizatorët e protestës së PD, Eno Bozdo ka komentuar deklaratën e Bashës për të “ thyer xhamat apo për të çarë gomat’...

Bozdo i PD: Gjiknuri i doli kundër Ramës, opinioni e pa qartë aferën korruptive, pasurinë më të madhe të shqiptarëve

Enno Bozdo, sekretar organizativ në PD ka lëshuar akuza ndaj qeverisë Rama që sipas tij detyrohet të pranojë aferën korruptive me firmën turke për...

Lajmet e fundit