Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

enkelejda hoxha

Enkelejda Hoxha kërkon lirinë, Apeli i refuzon për të tretën herë kërkesën

Gjykata e  Apelit ka refuzuar kërkesën e gjyqtares Enkelejda Hoxha për lirimin nga qelia. Hoxha edhe më herët ka kërkuar që t’i jepet një masa...

Gjykata e Posaçme ndalon nxjerrjen e INFORMACIONEVE për Prokurorin e Sarandës, ka lidhje me ish-gjyqtaren e Krujës që lironte të fortët nga burgu

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, që pranoi vendimin e SPAK dhe urdhëroi arrestimin e prokurorit të Sarandës Sali Hasa, ndalon...

Liroi të dënuarit përjetë, Apeli i GJKKO lë në burg ish-gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha

Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në fuqi masën “arrest me burg” për ish-gjyqtaren e Krujës, Enkelejda...

U arrestua për korrupsion, gjyqtarja Enkelejda Hoxha ankimon në KPA vendimin për shkarkimin nga detyra: Është anti-kushtetuese

Gjyqtarja Enkelejda Hoxha ka ankimuar në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin e KLGJ-së, lidhur me shkarkimin e saj nga detyra. Këshilli i Lartë Gjyqësor...

U arrestua bashkë me ish-gjyqtaren e Krujës që lironte “të fortët”, GJKKO ndryshon masën e sigurisë për mjekun e prangosur

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ndryshon masën e sigurisë për mjekun e arrestuar Shkëlqim Korbi. Ky i fundit u arrestua...

E liroi gjyqtarja Enkelejda Hoxha, Gjykata e Apelit kërkon të kthehet në burg Genc Tafilin, të “fortin” e Shkodrës

Gjykata e Apelit Tiranë ka kërkuar që të rikthehet në burg Genc Tafili, i cilësuar si i ‘forti” i Shkodrës. Tafili u lirua në 2017...

Për herë të katër, Gjykata e Apelit refuzon kërkesën e Enkelejda Hoxhës

Gjykata e Posaçme e Apelit ka refuzuar për herë të katër kërkesën e ish gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha. Gjyqtarja kërkonte ndryshimin e masës nga...

Shtyhet seanca gjyqësore për Enkelejda Hoxhën, gjyqtarja e Krujës kërkon më shumë kohë për t’u përgatitur

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur që të shtyjë me 10 mars në orë 11 seancën për gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha. ...

Gazetari bën deklaratën BOMBË: Gjyqtarja Enkelejda Hoxha ka pasur marrëdhënie të ngushtë me avokatin Aldo Tabaku, në përgjime doli se…(E PLOTË)

Gazetari Elvis Myrta ka komentuar operacionin e SPAK në Gjykatën e Krujës, ku përfunduan në pranga gjyqtarja Enkelejda Hoxha dhe 13 persona të tjerë....

KLGJ shtyn procesin për Enkelejda Hoxhën, gjyqtarja kërkon kohë që të njihet me dosjen

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë procesin për Enkelejda Hoxhën. Sipas informacioneve për mediat, Hoxha ka kërkuar kohë që të njihet...

Lajmet e fundit