Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Enkelejd Alibaj

Alibeaj flet për takimin me Escobar: I tregova gjithë shkeljet e kësaj qeverie, mbështetja e SHBA impuls i fortë për ne

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka zbardhur më shumë detaje në lidhje me takimin me zyrtarin e SHBA, Gabriel Escobar. Alibeaj tha...

Alibeaj prezanton propozimet për ndryshime në Kodin Rrugor: Të hiqen postblloqet policore, ulje e gjobës maksimale me 50%

Grupi i Partisë Demokratike ka prezantuar sot në Komision për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, projektligjin “Për disa ndryshime dhe shtesa në Ligjin 8378,...

Lajmet e fundit