Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

enkeleida hoxha

SPAK mbyll hetimet për ish-gjyqtaren Enkeleida Hoxha, 9 të hetuarve të Krujës iu komunikohen sot akuzat nga Prokuroria Speciale

Prokuroria Speciale ka mbyllur hetimet për ish-gjyqtaren Enkeleida Hoxha dhe 8 të hetuarit e tjerë për llogari të kësaj dosje, dhe pritet që sot...

KLGJ shtyn vendimin për gjyqtaren Enkeleida Hoxha, Metani kërkoi shkarkimin e saj

Ditën e sotme është zhvilluar seanca në KLGJ për gjyqtaren e Krujës Enkeleida Hoxha. Kryetarja e Këshillit të Lartë Gjyqësor, Naureda...

U arrestua nga SPAK, rrëfehet babai i Enkeleida Hoxhës: Prokurori e mashtroi dhe e la shtatzënë, vajza nuk e njeh të atin, ku do...

Babai i gjyqtares së arrestuar për korrupsion Enkeleida Hoxha ka bërë një rrëfim për jetën e vajzës së tij. Në një...

Liroi nga burgu 6 kriminelë të rrezikshëm, ILD kërkon nisjen e hetimit për gjyqtaren Enkeleida Hoxha

Inspektorati i Lartë i Drejtësisë i ka kërkuar Këshillit të Lartë Gjyqësor, që të nisë një hetim për Enkeleida Hoxhën. Sipas...

Lajmet e fundit