Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

enkeleda kapedani

“Bëj ndonjë foto ose video, por kurrë gjatë punës”, vendimi i KLGJ për Enkeleda Kapedanin, gjyqtarja që bënte sfilatë në zyrë thotë se është...

Këshilli i Lartë Gjyqësor zbardh vendimin për gjyqtaren e Elbasanti Enkeleda Kapedani, videot e së cilës u bënë virale në rrjetet sociale, pasi bënte...

Kreu i ILD flet për gjyqtaren e “Tik Tokut”: Duhet të përmbahesh dhe të heqësh dorë nga shumë gjëra që të tjerët i bëjnë...

Inspektori i Lartë të Drejtësisë Z. Artur Metani dha një intervistë për gazetarin Mustafa Nano, emisionin “Arnautistan”, ku foli dhe për gjyqtaren e Elbasanit,...

Pezullimi i Enkeleda Kapedanit pas videove në “Tik Tok”, ja kush është kryetarja e re e gjykatës së Elbasanit

Këshilli i Lartë Gjyqësor, ka komanduar në krye të gjykatës së Elbasanit, gjyqtaren Matilda Fetau. Fetau është komanduar në krye të Gjykatës së Elbasanit pas...

Zëri i dridhet nga të qarat, gjyqtarja e Elbasanit para KLGJ: Pse po goditem unë, kujt i kam shkelur në kallo?! Kjo që më...

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor ku do të vendoset për pezullimin ose jo të saj nga...

“Paradë mode në korridoret e Gjykatës”, nis mbledhja e KLGJ për Enkeleda Kapedanin, Metani: Qëndrimi i saj në detyrë deskrediton rëndë figurën e magjistratit

Ka nisur seanca dëgjimore për procedimin disiplinor të kërkuar nga Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani, për gjyqatren e Elbasanit Enkeleda Kapedani. Metani në...

Paradë mode në korridoret dhe zyrën e Gjykatës, Enkeleda Kapedani “zbulon” kush ia ka publikuar videot skandaloze në “Tik Tok”: Mund t’i kenë hedhur…

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, pritet që ditën e hënë, më 7 qershor të dalë para Këshillit të Lartë të Drejtësisë për t’u njohur...

“Paradë mode” në Gjykatë dhe video skandaloze në “Tik Tok”, të hënën mbahet seanca për gjyqtaren Enkeleda Kapedani, çfarë pritet të ndodhë?

Ditën e hënë është caktuar seanca gjyqësore për gjyqtaren në detyrë të Elbasanit, Enkeleda Kapedani. Kapedani është në hetim për "shkelje të etikës" dhe "shpërdorim...

Murrizi flet në Kuvend për Enkelda Kapedanin: Këtu u qelb burimi, ju shikoni depozitat, ka edhe 13 të tjera me video…(E PLOTË)

Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në seancën plenare ka folur për gjyqtaren Enkeleda Kapedani. Ai duke iu drejtuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë...

Gjyqtarja e Elbasanit 3 orë në pyetje për videot në “Tik Tok”, Enkeleda Kapedani “nuk nxjerr zë” kur ILD-ja e pyet për regjistrimet brenda...

Enkeleda Kapedani, kryetare e Gjykatës së Elbasanit është marrë për 3 orë në pyetje në Inspektoriatin e Lartë të Drejtësisë, shkruan newsbomb.al. Seanca për...

KLGJ-ja fut në rend dite gjyqtaren e “Tik Tokut”, caktohet relatori, Inspektoriati kërkoi shkarkim nga detyra

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka futur në rend dite çështjen e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, e cila u bë virale në rrjete sociale...

Lajmet e fundit