Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Enkel Demi

Enkel Demi “rrëmben” çmimin e rëndësishëm letrar, romani “Flama” mes veprave të njohura të Letërsisë Europiane

Gazetari dhe njëherazi shkrimtari Enkel Demi ka fituar çmimin Europian të Letërsisë për Shqipërinë. I njohur ndryshe me emrin e artit Tom Kuka, ai "rrëmbeu"...

Enkel Demi sulmon Sorecën dhe Yuri Kim: Mbështesin Ramën që ka dhunuar gazetarët, e kanë heshtur si peshku në ujë (E PLOTË)

Gazetari i njohur Enkel Demi ka sulmuar sot hapur ambasadorin e BE në Tiranë, Luigi Soreca dhe atë të SHBA-së, Yuri Kim, pikërisht në...

“Më ke ardhur me numrin e gruas sime në bluzë”, gazetari batuta me deputetin e PS: Tek lista e PD voto numrin…

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur për situatën parazgjedhore në vend dhe për publikimin e të dhënave personale të 910 mijë qytetarëve shqiptarë. Gjatë bisedës...

Gazetari i njohur shpërthen ndaj Ramës: Kryeministri është gomar, nesër do na hiqni nga puna fëmijët

Gazetari i njohur Enkel Demi ka reaguar ashpër për përdorimin e të dhënave personale të qytetarëve për qëllime fushate. Sipas tij ata që qëndrojnë pas...

Enkel Demi shpërthen ndaj Besa Shahinit: Një copë druri! Rama i pacipë

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “ABC-ja e mëngjesit” Enkel Demi ka shprehur revoltën e tij për ngjarjen e rëndë të përdhunimit të një të...

‘Pse s’e jepni dorëheqjen, largohuni!’ Rama i përgjigjet gazetarit: Nëse ikën coronavirusi nesër, unë iki që sot…

Kryeministri Edi Rama i tha gazetarit Enkel Demi se nuk do të donte kurrë të ishte në pozitën që është sot, edhe pse gazetari...

Plazh në kohë Covid, Rama jep lajmin e mirë: Do ta hapim sezonin veror por… Jemi në luftë derisa të dalë vaksina

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se sezoni veror do të hapet por kjo do të bëhet duke parë edhe vendet e tjera...

Enkel Demi vë në siklet Ramën: S’keni respektuar karantinën! Ti në Vlorë, Presidenti për hiking! (REPLIKAT)

Gazetari Enkel Demi ka vënë në siklet kryeministrin Rama lidhur me karantinën. Gazetari i tha Ramës se ai dhe Presidenti nuk...

TIRONA LALE, SE TIRANËN HAJT’ TA FOLIM

Shkruan Kel Demi: Nji ktu ka me nis kjo punë, se Tirona u njoft si Tiranë, kur e msyn komunistat, kur...

‘Fundi i burrit nuk është trim, fundi i burrit është spurdhjak’, provokimi i fundit i Kel Demit me librin ‘Ora e Ligë’

Gazetari i njohur Enkel Demi ka publikuar librin e tij të ri me pseudonimin letrar Tom Kuka, me titullin ‘Ora e Ligë’. ...

Lajmet e fundit