Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

enis koci

Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin special: Doja të të bëja diçka të veçantë, por u kujtova se më ke mua…

Këngëtari nga Kosova, Genc Prelvukaj feston sot ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç. Në këtë ditë të veçantë ai ka marrë urime të shumta nga...

Lajmet e fundit