Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Eni Vasili

Kriminologu ngre ALARMIN: Evgjeninë e kanë vrarë! Këto sekte në fillim të ofrojnë kurse anglishteje, bëjnë rituale me kafshë, pastaj…

Profesori i Profilizimit Kriminalistik Ervin Karamuça, thotë se 23 vjeçarja nga Delvina që ka ndërruar jetë disa ditë më parë dhe që në trup...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Eni Vasili sjell foton më të ëmbël: Ne të treja…

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë. Në ditët e fundit të shtatzënisë moderatorja...

U shfaq me dorë të fashuar në emision, Eni Vasili rrëfen problemet e shtatzënisë

Para pak ditën, Eni Vasili u shfaq në emisionin “Open”me dorë të fashuar dhe duke marrë parasysh gjendjen në të cilën Vasili ndodhet të...

Çfarë ka ndodhur? Eni Vasili shfaqet “LIVE” në studio me dorë të fashuar (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Open” është vërejtur sot në transmetim “LIVE” me dorën e fashuar. Nuk dihet nëse ajo e ka thyer apo...

Braktisi emisionin e Eni Vasilit, Endri Shabani u kërkon ndjesë shikuesve: Këta marrin pagesa nga 25.000 euro, nuk mu dha hapësira të thoja të...

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje braktisi mbrëmjen e djeshme emisionin e Eni Vasilit duke pretenduar se moderatrja nuk po e lejonte të mbaronte...

“Pse na merrni dhe na bëni gjyqin?!”, moderatorja s’e lë të mbarojë fjalinë, Endri Shabani heq mikrofonin dhe largohet nga studio

Kandidati për deputet në qarkun e Durrësit, përfaqësuesi i partisë Nisma Thurje ka hequr mikrofonin dhe është larguar nga studio e emisionit “Open”. Ai...

Grida Duma zbulon ç’ndodhi në Rrogozhinë gjatë votimeve: Komisionerët u shantazhuan nga ish-kreu i Bashkisë. Ishte një tip që hiqej si i KQZ-së, por...

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë, Grida Duma ka thënë sot në “Open” se PD-ja po përgatitet për grumbullimin e shumë materialeve të...

PD ankohet për zgjedhjet, moderatorja: Ju thatë në 25 prill kemi fituar! Salianji: Po si do thonim ne, kemi humbur?! Tom Doshi “non-grata” si...

Drejtuesi politik i PD në Korçë, Ervin Salianji tha sot në “Open” se zgjedhjet e 25 prillit janë manipuluar, janë vjedhur, janë blerë dhe...

Si rrallëherë Eni Vasili flet për jetën private, njohja me partnerin dhe emrat që ka zgjedhur për binjaket që do vijnë në jetë

Moderatorja e njohur Eni Vasili është shtatëzënë në pritje të dy vajzave binjake. Ajo mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar “në kurthin e Piter...

Kryemadhi nxehet me moderatoren: Mos më thuaj mua OK! Banda e Vlorës ka tentuar të blejë strukturat e LSI dhe PD. Unë kam 30...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka ngritur disi tonet mbrëmjen e sotme teksa ishte e ftuar në “Open” dhe biseda është devijuar nga zgjedhjet...

Lajmet e fundit