Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Eni Shehu

‘Kam hallin e babit’, Alesia Bami tregon pse refuzoi të puthë moderatorin shqiptar

Pas largimit nga emisioni 'Stop’ Alesia Bami ka qenë në qendër të vëmendjes. Edhe pse prej kohësh ajo po angazhohet në...

E ngatërroi me të fejuarin, Venera Lumani puth gabimisht gazetarin

Ata janë padyshim një nga çiftet më të njohur dhe më të dashur për publikun shqiptar. Është fjala për këngëtarët Lind...

Zbulohet e vërteta e sherrit mes Nevina Shtyllës dhe gazetarit të Klanit, dalin detajet

E kujt ia priste mendja që vajza më e ëmbël e ekraneve shqiptare, do të bëhej pjesë e një debati. ...

Gazetari i njohur shqiptar zbërthen pantallonat dhe shfaq trupin muskuloz, habitet Armina Mevlani, ja ç’i shkruan publikisht (FOTO)

Gazetari i njohur shqiptar ka publikuar një foto në Instagram, deri këtu jemi në rregull. Është fjala për Eni Shehun, i cili...

Gazetari shqiptar video NUDO nga hoteli… E filmon Olta Gixhari?

Gazetari i ABC News Eni Shehu njihet për natyrën e tij rebele. Këtë herë ai ka dalë disi jashtë parashikimeve...

Gazetari shqiptar sfidon qytetarët, zhvishet në malin e Dajtit, por ja si i përgjigjen ata (Foto)

Gazetari Eni Shehu i ABC News suprizon gjithmonë me reportazhet e tij. Ditën e sotme është ngjitur në malin e Dajtit ku ka intervistuar...

Sherr në “TV Klan”, Saimir Kodra qëllon me shpullë Eni Shehun

Një incident mes kolegësh mund të quhet ai që ështe regjistruar gjatë drekës së sotme në restorantin e brendshëm të "TV Klan". Burime për...

Olta Gixhari përfundon në polici, dëshmon për sherrin

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është paraqitur sot pranë një rajoni të Policie në Tiranë, për të raportuar mbi ngjarjen dhe konfliktin e gazetarit...

Hervin Çuli komenton sherrin me gazetarin: Jam penduar për energjinë e shpenzuar

Mustafa Nano ka patur të ftuar këtë të hënë në "Zululand" Hervin Çulin, Drejtorin e Teatrit Kombëtar. Emri i Çulit u lakua shumë mediatikisht pas...

Video e Hervin Çulit në kazino, Eraldo Rexho nxjerr “bllof” Eni Shehun për mëngët e shkurtra

Disa orë më parë Tv Klan publikoi një video ku dukej drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli duke hyrë në kazino. Klan akuzonte drejtorin...

Lajmet e fundit