Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Eni Koci

Ardhja e Goran Bregovic, reagon e revoltuar këngëtarja shqiptare: Turp! Kujtoni momentin kur djemtë e kombëtares tonë mezi kanë dalë nga stadiumi në Serbi,...

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregovic ka nxitur një revoltë te shumë artistë shqiptarë. Përmes rrjeteve të tyre sociale, ata prej ditësh u kanë...

E mbuluar me lule dhe diamantë, Eni Koçi feston ditëlindjen e 25-të si në përralla

Sot Eni feston 25 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin suprizat në këtë ditë mjaft të veçantë. Mes shumë urimeve, ai...

Kaloi koronavirusin para 5 muajsh, Eni Koçi tregon shqetësimet që po përjeton ende

Këngëtarja Eni Koçi para disa muajsh kaloi koronavirusin sëbashku me partnerin e saj Genc Prelvukaj. Ajo ka thënë se nuk ka...

Eni Koçi publikon këngën e re, vjen ‘Sekreti’

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar këngën e saj më të re. “Sekreti” quhet projekti muzikor i këngëtares, që është...

Harrojeni Eni Koçin bjonde! Këngëtarja bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë bjonde. Por së fundmi këngëtarja Eni Koçi i ka habitur të gjithë me pamjen e saj. ...

Eni Koçi feston ditëlindjen, Genci nuk kursen vargjet e dashurisë (FOTOT)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi feston sot ditëlindjen. Ndërsa në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte urimi i të...

Realiteti dhe Instagrami, Eni Koçi tregon vështirësitë e realizimit të një fotografie

Këngëtarja e njohur Eni Koçi, ka realizuar së fundmi një fotosesion, por që nuk ka qenë aspak i lehtë për të dhe bashkëpunëtorët e...

Genci thotë Enit fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte: Kjo është hana, bukuria e saj…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të momentit. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale,...

U përfol se kanë probleme, zbulohet e vërteta e raportit të Gencit me prindërit e Enit

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Ata janë gjithmonë në qendër të vëmendjes...

Eni Koçi publikon këngën e re, bashkëpunim me Olsi Bylykun (VIDEO)

Këngëtarja Eni Koçi e ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në duet me Olsi Bylykun. Kënga është...

Lajmet e fundit