Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

eni cobani

PLAS në STUDIO/ Qytetari kap me forcë prej këmishe shokun për borxhin 500 mijë lekë, ndërhyn Eni Çobani: Mos Fadil se do përfundosh në...

Pjesë e rubrikës “Shihemi në gjyq” në Tv Klan ka qenë Fadili dhe Xhelo, dikur ishin dy shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, por kur...

Eni Çobani e prekur: Nuk duroj dot më, s’jam mirë dhe kam arritur në një pikë që…

Dhuna ndaj grave është një nga fenomenet me të rënda, me cilin përballet sot shoqëria shqiptare. Ajo është e përhapur kudo, si nga pikëpamja...

Jani përplaset me shokun për borxhin, Gëzimi huton Eni Çobanin dhe nis të flasë greqisht: Kiria Eni… (Video)

10 vite më parë, Jani ndodhej në një gjendje të rëndë shëndetësore e cila i rezultoi edhe në koma, i ka kërkuar para hua...

Eni Çobani flet për divorcin e Fatos Nanos: U tregua burrë…

Avokatja, Eni Çobani ka treguar se shumica e çifteve të njohura e kanë shumë të vështirë të pranojnë publikisht dështimin e martesës së tyre. Gjatë...

‘Dhimbja është e madhe por ajo do jetë mes nesh gjithmonë’, Eni Çobani humb njeriun e dashur

Juristja Eni Çobani ka lajmëruar ndarjen nga jeta të vjehrrës së saj. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi...

Këngëtarja e njohur shfaqet te ‘Shihemi në Gjyq’ i Eni Çobanit: Ish-burri më ngriti kurth për tradhti që të më kapte në flagrancë

Rubrika “Shihemi në gjyq” në TV Klan soli ditën e sotme historinë e dhimbshme të artistes së njohur Burbuqe Rada. Në...

Alvin Berisha kthehet më në fund në shtëpi, Eni ÇOBANI komplimenton RAMËN dhe qeverinë : Bravo, e bindur që ka shtet (FOTO)

Avokatja e njohur dhe drejtuesja e programit ‘’Shihemi në gjyq’’ Eni Çobani përgëzoi kryeministrin Edi Rama për përfshirjen e vendit tonë në operacionin e...

Eni Çobani i futet muzikës, realizon duetin me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO)

Avokatja e njohur Eni Çobani ka qenë e ftuar në spektaklin ‘Miss Shqipëria 2019’, ku ka shpallur edhe vajzën fituese. Mirëpo...

Lajmet e fundit