Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

energjia elektrike

Unaza e Re dhe Mëzezi dy orë pa energji, OSHEE: Po kryejmë punime

Një pjesë e Unazës së Re dhe zona e Mëzezit në Tiranë do të kenë ndërprerje të enrgjisë elektrike mesditën e sotme. Dy orë...

Viti i Ri, OSHEE merr masat: Telefon në shërbim 24 orë për çdo problem

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se janë marrë të gjitha masat për të mundësuar furnizim me energji elektrike pa ndërprerje...

OSHEE arkëton 59.4 miliardë lekë, humbjet ulen me 6.8%

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën publike të dhënat e muajit nëntor si dhe 11-mujorit në lidhje me arkëtimet dhe nivelin e humbjeve,...

Elektricisti i dhunuar në gjendje të rëndë, policia arreston autorin

Një elektricist i OSHEE është goditur këtë pasdite në fshatin Zvin të Njësisë Administrative Iballë të Pukës. Bajram Hyseni me profesion...

Lajmet e fundit