Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

energji elektrike

Do stakohen dritat në stacionet e pompimit, qyteti i Durrësit sot pa ujë

Durrësi sot nuk do të ketë furnizim normal me ujë të pishëm. Ujësjellës Kanalizimet kanë njoftuar se do të ketë probleme me furnizimin e...

Disa orë pa drita, OSHEE: Këto zona të kryeqytetit sot do të mbeten pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët se se sot më 30 gusht do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit për shkak...

8 orë pa drita, OSSH jep njoftimin e rëndësishëm, zonat që do të jenë nesër pa energji elektrike në Tiranë

OSSH ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët e Tiranës, pasi ka njoftuar se ditën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike në...

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër do të ndërpritet energjia elektrike për 7 orë në këto zona të Tiranës

OSHEE ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët e Tiranës, pasi ka njoftuar se ditën e nesërme do të ndërptritet energjia elektrike në...

E RËNDË/ Bie në kontakt me energjinë elektrike teksa po punonte, humb jetën 51-vjeçari në Divjakë

Një 51 vjeçar ka humbur jetën pasi duke punuar ka rënë aksidenalisht në kontakt me rrymën elektrike. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi SH.SH,...

“Pa drita nga ora 09:00-14:00”, OSHEE: Në këtë zonë të Tiranës nesër do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike në një zonë të Tiranës, për shkak të rikonstruksionit të kabinave. Energjia...

OSHEE jep njoftimin për qytetarët e Tiranës: Kjo zonë sot do jetë pa energji elektrike 5 orë

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se sot gjatë intervalit kohor 11:00-16:00 do të kryhen punime në kabinat "Gjeli Vizion" dhe "Aurora Kons", Fideri...

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e Tiranës: Këto janë zonat që për 6 orë do të jenë pa energji elektrike ditën e...

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të kryhen punime në kabinën K-4 Fideri 323 /...

Tirana nesër 4 orë pa drita, OSHEE: Në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave. Energjia...

OSHEE jep njoftimin: Nesër në Tiranë do të ketë ndërprerje energjie, cilat janë zonat dhe oraret

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se nesër më datë 6 do të ketë mungesë energjie në Tiranë. Zonat ku do të ndërpritet energjia janë zona...

Lajmet e fundit