Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Eneda Tarifa

Rezart Veleshnja lëshon thumbat në “ajër”, habit me deklaratat e tij: Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e …

Pas Eneda Tarifës dhe Xhemi Shehut rolin e prezantuesës së spektaklit më të madh të humorit, Portokalli, e zuri moderatorja simpatike Fjoralba Ponari. Si çdo...

Nuk folën për vite me radhë, vajza e Eneda Tarifës ‘pajton’ mamin me Albana Osmanin

Eneda Tarifa dhe Albana Osmani janë takuar së bashku pas shumë vitesh ndërprerje miqësie me njëra-tjetrën. Eneda Tarifa ka publikuar në Instagram një foto...

Eneda Tarifa infektohet me koronavirus, vetëkarantinohet në shtëpi me vajzën e saj

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka rezultuar pozitive me koronavirus dhe është vetëkarantinuar në shtëpi sëbashku me vajzën e saj. Përmes...

Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj. Sigurisht u përfol...

I dha fund martesës pas 18 vitesh, Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes së sikletshme: Pse vipat ndahen më shumë

Eneda Tarifa është përballur me një pyetje të sikletshme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet se përse vipat ndahen më...

Debati për fituesen e KËNGËS MAGJIKE, kompozitorja: Dritëshkurtër, mendojnë për show të momentit dhe për ca miliona që harxhohen brenda ditës (Si iu lut...

Fituesja e edicionit të sivjetshëm të 'Këngës Magjike' ka ngjallur debate të shumta në rrjet. Publiku është i ndarë mes...

‘Do të martohem sërish’, rrëfehet Eneda Tarifa: Vajzës i kërkoj shpesh falje

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa, e ftuar në emisionin ‘Treshat’ me Bora Zemanin dhe vëllezërit Veshaj, ka treguar shumë të fshehta rreth jetës së...

‘Më mirë të jesh beqare?’ Eneda Tarifa bën reagimin e paparë

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa është e ftuara e radhës në në emisionin ‘Treshat’ me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Veshaj. ...

Eneda Tarifa publikon VIDEO nga palestra: Ndihem 10 vite më e re

Këngëtarja Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Përpos kësaj këngëtarja gjithnjë tërheq vëmendjen. Vazhdimisht ajo ka treguar se...

Si rrallëherë më parë, Eneda Tarifa publikon FOTO me bikini

Këngëtarja Eneda Tarifa njihet për karakterin e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye vihet shpeshherë në qendër të mediave. Por ditën e...

Lajmet e fundit