Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

endrit dokle

“Fijet e krimit”, Endit Dokle mes personave në hetim për vendosjen e kamerve spiune në Tiranë

Policia e Shtetit gjatë javëve të fundit ka nisur një operacion për çmontimin e kamerave të vendosura nga grupet kriminele, që monitoronin lëvizjen e...

“Ia bleva një politikani”, makina ku u ndalua Endrit Dokle me shokët në pronësi të një bullgareje, ja çfarë deklaroi ajo në polici

Tre javë më parë Endrit Dokle, Fatjon Murati dhe Endrit Reçi u ndaluan në Tiranë, teksa ishin duke udhëtuar me një mjet. Fatjon Murati u...

U kap në makinë me Endrit Doklen, lihet në burg Fatjon Murati për armëmbajtje pa leje

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Fatjon Muratin, i cili u arrestua 3 ditë më parë, teksa ishte në makinë me Endrit Doklen...

Në makinë me të shumëkërkuarin, lihen të lirë Endit Dokle dhe Gentjan Reçi

Janë lënë të lirë pas shoqërimir në policinë e Tiranës Endrit Dokle dhe Gentjan Reçi. Endrit Dokle një person me të shkuar të theksuar kriminale...

Shoqërimi i Endrit Dokles dhe arrestimi i Fatjon Muratit, policia jep informacion zyrtar për operacionin, ja kush tjetër ishte në makinë

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ndalimin e Fatjon Muratit, i cili shoqërohej me Endrit Doklen. Policia njofton se pas informacioneves se një...

Agjenti Operacionales shoqëronte Ervis Martinajn, speciali i RENEAS “i mbronte krahët” kundërshtarit të tij Endrit Dokle

Jeton Lami, agjent i Forcës Operacionale në Policinë e Shtetit, u arrestua dje pasi Gjykata ka dhënë ndaj tij masën e sigurisë "Arrest me...

Ekzekutimi i Brilant Martinaj dhe dy shokëve, Prokuroria kërkon të pyesë nipin e deputetit Rrahman Rraja dhe Endrit Doklen

Prokuroria e Krujës kërkon marrjen në pyetje të disa personave në lidhje me atentatin e ndodhur të dielën në zonën e njohur si mbikalimi...

Liroi të dënuarit përjetë, Apeli i GJKKO lë në burg ish-gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha

Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në fuqi masën “arrest me burg” për ish-gjyqtaren e Krujës, Enkelejda...

Ishte i fshehur në Londër, kapet anëtari i bandës së Endrit Dokles (EMRI)

Vehap Biba, një prej anëtarëve të bandës së Endrit Dokles, është arrestuar nga policia londineze. 51-vjeçari Biba do të ekstradohet në Itali, për llogari...

OFL aksion në TIranë dhe Durrës, formular vetëdeklarimi për ENDRIT DOKLEN, VËLLAIN dhe MOTRËN TRAFIKANTË DROGE dhe HAKERIN (EMRA-DETAJE)

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar në Tiranë dhe Durrës, duke i dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 4 personave të dënuar më parë...

Lajmet e fundit