Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Endrit Braimlalri

Me bashkëshorten dhe vajzën, Endrit Braimllari poston foton familjare nga Shkodra

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari, këtë fundjavë e ka kaluar në Shkodër me familjen e tij. Braimllari ka postuar një...

Lajmet e fundit