Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Endri Xhafo

Si rrallë herë, Basha shfaqet në timon: Kam 10 vite që s’para e ngas, vetëm në rrugët rurale me Aurelën…

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shfaqur ndryshe në një intervistë mbrëmjen e sotme, ku shihet në një video duke i dhënë makinës...

Rama heq mikrofonin dhe ikën nga emisioni: Po çfarë bëni kështu? E keni mësuar nga Fevziu, më merrni për 1 orë dhe më mbani...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Log” me gazetarin Endri Xhafo, ku i është përgjigjur pyetjeve për vaksinat,...

Gazetari i infektuar me COVID-19 tregon se sa kushton trajtimi: Të këput nga lekët, shumë njerëz nuk po trajtohen si duhet për shkak të...

Gazetari Endri Xhafo prej ditësh ndodhet në karantinë në shtëpi, pasi ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19. Bashkë me të...

Fundjavat pa makina, gazetari-Ramës: Mos i fut vetes siklete se janë dhe zgjedhjet, do ta hash…

Kryeministri Rama propozoi që deri në vitin 2021, të dielat të jenë pa makina. Ndërkaq gazetari Endri Xhafo i kujton kryeministrit...

Gazetari: Tahiri një lëvizje para Prokurorisë! Ja ç’pritej të ndodhte

“Tahiri një lëvizje përpara Prokurorisë”. Kështu shkruan gazetari Endri Xhafo pas lënies së mandatit të deputetit të ish-ministrit të Brendshem, Saimir Tahiri. ...

Blushi e shkarkoi nga POSTI i DREJTORIT në Top Channel, ja ç’bën tani gazetari i njohur

Pas përplasjeve me Ben Blushin, tashmë drejtor i gjigandit mediatik Top Channel, gazetari Endri Xhafo u shkarkua nga detyra e drejtorit të Informacionit, pozicion...

Sokol Balla ‘hakmerret’ ndaj Vjollca Hoxhës, i merr pesë gazetarë Top Channel-it

Gjatë ditës së sotme u përfol se drejtori i lajmeve në Top Channel, Endri Xhafo, është larguar apo pritet të largohet nga ky televizion....

Mesazhi i lamtumirës, Sokol Balla gati postin e drejtorit në Vizion Plus

Pas mesazhit të lamtumirës ndaj kolegëve e Top Channel dhënë natën e ndërrimit të viteve, moderatori Sokol Balla është gati për të nisur një...

Sokol Balla ikën nga ‘Top Channel’, zbulohet motivi dhe emri që do e zëvendësojë në ‘Top Story’

Sokol Balla duket se është larguar përfundimisht nga Top Channel, pas shumë vitesh karrierë në këtë televizion. Pas largimit nga posti...

Shkarkimi i Sokol Ballës, reagon ‘Top Channel’

Televizioni Top Channel ka reaguar pas shkarkimit të Sokol Ballës nga posti i drejtorit të informacionit. Në një lajm të shkurtër...

Lajmet e fundit