Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

endri shabani

‘Endrin e ha për mëngjes’, Shabani i përgjigjet Spiropalit: S’janë dhëmbët e Elisës por protezat e Ramës

Ministrja socialiste Elisa Spiropali dhe aktivisti i “Nismës Thurje”, Endri Shabani, u përfshinë në një debat gjatë kësaj jave në emisionin “Open”, ku Spiropali...

‘Unë juve ju ha për mëngjes’, plas mes Spiropalit dhe Endri Shabanit: S’kam frikë nga ju, ne dalim me emrin tonë në zgjedhje

Ministrja Elisa Spiropali i është drejtuar me tone të ashpra aktivistit të nismës Thurja, Endri Shabanit në emisionin “Open”. Pasi Shabani...

‘Ja çfarë më tha Basha’, Shabani: Më premtoi se do dilte pro listave të hapura, por tani ai po…

Lista të hapura apo të mbyllura? Kjo është tashmë tema e ditës, ndërkohë që kryeministri Rama është shprehur pro nismës së opozitës parlamentare për...

Brezi i Endri Shabanit, Brezi i Qylit!

Shkruan Sokol Terihati: Një djalë që quhet Endri Shabani, ka bërë nje shkrim me titull “Na gënjyet ” Mesa kuptoj, është...

Analisti: Nuk besoj te aksioni opozitar nëse bazohet tek “të ikë ky dhe të vij unë”

Analisti Endri Shabani thotë se nuk besonte tek aksioni opozitar për aq kohë sa kërkojnë largimin e një pale për të ardhur vet në...

Ironia e Endri Shabanit: Basha thotë se fitoi zgjedhjet, të mbajmë një minutë heshtje për të

Aktivisti i njohur Endri Shabani ironizon kryedemokratin Lulzim Basha pas konferencës së këtij të fundit se shqiptarët ia kishin dalë të braktisin masivisht zgjedhjet...

“Kam 30 vjet që ju dëgjoj”, Endri Shabani bën për ‘ujë të ftohtë’ Berishën: “Tani më dëgjo mua 30 sekonda” (VIDEO)

Aktivisti i njohur Endri Shabani është përballur ditën e djeshme në emision me ish-kryeministrin Sali Berisha. Përballja nuk ka qenë e...

Rama në Xing, studenti i Oksfordit: Në Amerikë publiku blen bileta, këtu kryeministri blen…

Kryeminidtri Edi Rama do të jetë i ftuar këtë javë në emisionin "Xing me Ermalin" në Tv Klan. Ndërkohë nga spoti i përgatuitur ka...

Studenti i Oxfordit: Partitë grinden kur iku Gjermani i fundit ndërkohë që shqiptari i fundit po largohet drejt Gjermanisë

Studenti i Oxfordit, Endri Shabani, në valën e mosmarrveshjeve historike të palëve të politikës shqiptare, nëse Shqipëria është çliruar më 28 apo 29 nëntor ka...

Studenti i Oxfordit ngre dy pyetje për vrasjen e Arielës, DETAJI I FORTË që s’vumë re

Vrasja e studentes 21-vjeçare të Drejtësisë, Ariela Murati tronditi mbarë opinionin publik shqiptar. Ngjarja tragjike u komentua masivisht por një detaj...

Lajmet e fundit