Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

endri shabani

Shabani: Berisha është në dijeni se përse është shpallur “Non Grata” nga Britania, po bën lojëra politike

Analisti Endri Shabani ka folur në lidhje me shpalljen “non grata” të Sali Berishs edhe nga Britania e Madhe. Ai është shprehur se Berisha e...

Endri Shabani thotë se ndodhej në Sarandë kur shpërtheu tritoli: Banorët e dinin për pronarin, edhe kush e kishte vendosur! Policia s’ishte aty

Aktivisti Endri Shabani, aktivist i "Nismës Thurje" thotë se ka qenë mbrëmjen e djeshme në Sarandë kur ndodhi shpërthimi në derën e hotelit "DEA"....

Endri Shabani kërkon FALJE që ka punuar për Fondacionin SOROS: Turp të më vijë! Zgjodha rrugën e gabuar, kërkoj ndjesë përmes kësaj AUTOKRITIKE

Kryetari i Nisma Thurje, Endri Shabani, përmes një autokritike në rrjetet sociale ka kërkuar falje që në të kaluarën e tij ka punuar si...

“Në 1 vit Shqipëria prodhon 1.5 milion ton naftë dhe konsumon 0.6 milion ton, edhe drita prodhon 8.5 milion MWh dhe konsumon 7.5 milion...

Aktivisti Endri Shabani, shkruan për rritjen e çmimit të energjisë dhe kraburanit në vendin tonë. Ai publikon disa shifra, sesa energji dhe naftë prodhon...

Me zë të ulët më tha “Unë e di që do iki shpejt”, Endri Shabani për vdekjen e Kristaq Trajës: Ishte filozofi dhe poeti...

Aktivisti Endri Shabani përmes disa rreshtave kujton një episod që ka pasur me Kristaq Trajën, konstitucionalistin e shquar që dje mbylli sytë përgjithmonë. Ai...

Endri Shabani tregon “sekretin” që e mban Edi Ramën në pushtet: Në vitin 2017 mund të kishim patur një qeveri tjetër

Kryetari i Nismës Thurje, Endri Shabani, ka folur ditën e sotme mbi aktualitetin politik në Shqipëri, ku ka zbuluar edhe “sekretin” që po e...

Nuk fitoi mandatin, por fitoi dashurinë, Endri Shabani poston foto me të fejuarën dhe i dedikon poezinë e Dritëroit

Kandidati për deputet i Partisë Nisma Thurje, i renditur i dyti në qarkun e Durrësit mori vetëm 127 vota duke mos mundur të marrë...

Braktisi emisionin e Eni Vasilit, Endri Shabani u kërkon ndjesë shikuesve: Këta marrin pagesa nga 25.000 euro, nuk mu dha hapësira të thoja të...

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje braktisi mbrëmjen e djeshme emisionin e Eni Vasilit duke pretenduar se moderatrja nuk po e lejonte të mbaronte...

“Pse na merrni dhe na bëni gjyqin?!”, moderatorja s’e lë të mbarojë fjalinë, Endri Shabani heq mikrofonin dhe largohet nga studio

Kandidati për deputet në qarkun e Durrësit, përfaqësuesi i partisë Nisma Thurje ka hequr mikrofonin dhe është larguar nga studio e emisionit “Open”. Ai...

Kryetari i “Nismës Thurje” flet pasi nuk siguruan asnjë deputet: Votat u tjetërsuan, tani kemi një arsye më shumë për të vazhduar rrugën tonë

Kryetari i "Nismës Thurje", Endri Shabani ka bërë një deklaratë për mediat, pasi përfundoi numërimi i votave në të gjithë vendin, ku fituese doli...

Lajmet e fundit