Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Endri Prifti

Një vit pa këngëtarin Gent Demaliaj, mesazhi emocionues i Endri Priftit (Video)

Në muajin janar të vitit 2015 muzika shqiptare humbi një nga këngëtarët më të talentuar, vokalistin e grupit “Djemtë e Detit”, Gent Demaliaj, i...

Vip-at urojnë, personazhe nga politika, kultura e arti mesazh për gjithë shqiptarët në Newsbomb.al

Me rastin e festave të fundvitit disa prej personazheve të njohura të politikës, kulturës, artit dhe medias kanë uruar nëpërmjet Newsbomb.al lexuesit e portalit...

Lajmet e fundit