Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Endri Prifti

Nuk u lejohet të performojnë në club-in e njohur në Tiranë, këngëtari shpërthen nga skena: Na bllokoi Arben Ahmetaj, turp o plehra

Një situatë e pazakontë është regjistruar natën e së premtes në kryeqytetin shqiptar. Tri këngëtar kanë anuluar në moment të fundit koncertin e tyre...

Endri Prifti ia “plas” Brunos në fytyrë: Kënga është e vjedhur! Përfshihet edhe Flori Mumajesi: Ndjehem i fyer

Debati i nisur në rrjetet sociale për pakënaqësitë e Endri Priftit me këngën e Artiola Toskës dhe Bruno, pjesëmarrëse në Këngën Magjike, janë zhvendosur...

Degjeneron këngëtari teksa fyen Artiola Toskën dhe Brunon: Keni ngatërruar k*** me dollarin

Mbrëmjen e sotme mbyll siparin festivali i mirënjohur “Kënga Magjike” pas dy netëve gjysmë finale, ku performuan një numër i madh këngëtarësh “big” e...

Rrëfimi pas mesnate i Endri Priftit: I vetmuar, i padashuruar, s’i kam bërë keq njeriu…

Shumë emocional Endri Prifti në këtë rrëfim, rrëfime që në fakt i bën në momente të veçanta. Si mbrëmë përshembull, orëve të vona të natës...

Ja pse e braktisi Endri Prifti finalen e spektaklit “YFSF”

Këngëtari Endri Prifti është larguar në gjysëmfinalen e spektaklit “Your Face Sound Familiar”, duke hequr kështu dorë nga finalja e madhe që do të...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Telegraf

Fjala