Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

Endri Prifti

“Kam paguar rreth 75 mijë euro”, ish-gruaja me ndihmën e institucioneve i grabitën shtëpinë, “shpërthen” këngëtari korçar Endri Prifti

Endri Prifti, këngëtari i njohur korçar ka denoncuar në emisionin investigativ “Stop” grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes, me ndihmën e institucioneve. Endri Prifti:...

Këngëtarët AKUZA të forta ndaj Festivalit të RTSH/ Rosela Gjylbegu: Fituesi caktohet një vit para; vëllezërit korçarë: Eurovizioni drejtohet nga një grup vagabondësh

Rosela Gjylbegu ka hedhur akuza ndaj festivalit të RTSH, duke thënë se përcakton fituesin një vit përpara. Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja...

“Barbaro vasiliko…O shefi, një minutë”, Policia i ndërpret koncertin vëllezërve korçarë sa kaloi ora 23:00 (VIDEO)

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të "sikletshme" mbrëmjen e djeshme. Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po...

“Ne nuk bëjmë politikë, ftesat bëhen nga lart”, vëllezërit Prifti reagojnë në lidhje me ardhjen e Bregoviç-it

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregoviç, në festën e birrës në Korçë ka sjellë reagime të ashpra nga shqiptarët si dhe nga personazhe të...

“Bregoviç është një artist botëror”, Endri Prifti: Koncerti “BABAI DHE LOPA”, nuk anulohet se është dhënë urdhër nga lart, Raqka djalë king, por…

Ardhja e këngëtarit serb Goran Bregoviç në Festën e Birrës në Korçë ka shkaktuar debate dhe reagime të shumta, kryesisht nga ana e artistëve shqiptarë...

‘O Zot, çfarë eksperimenti po bëhet me vendin tonë’, shpërthen këngëtari: Nuk mendojnë për popullin, vetëm prostitucioni dhe bordellot…

Situata e rënduar që po kalon vendi ynë, jo vetëm me pandeminë por edhe me protestat e dhunshme që u zhvilluan ditën e sotme...

Akuzoi Policinë se e kapën të dehur, Endri Prifti harron makinën dhe shkon në dasmë

Në fakt këngëtari në videon e shpërndarë vet në profilin e tij në orët e para të mëngjesit, shprehej se makina i ishte...

E ndaloi policia në mesnatë, Endri Prifti i drejtohet Ramës: Nuk është shteti që duam, këta janë hajdutë të djersës së popullit

Mbrëmjen e djeshme patrulla e policisë ka ndaluar këngëtarin korçar Endri Prifti sepse ishte duke drejtuar mjetin nën efektin e alkoolit. ...

Fansat i dërgojnë VIDEO, këngëtari shqiptar kërkon falje: Nuk e bëj dot

    Doja te beja nje falenderim shume te madh , per gjithe juve qe me dergoni ne inboks ,...

Lajmet e fundit