Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Endri Prifti

Rastësi? Si e parashikoi Endri Prifti fituesen e “Kënga Magjike” 2022

Këngëtarja Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike”. Kënga e saj “I paftuar” ishte më e votuara nga artistët,...

Ardit Gjebrea i përgjigjet Endri Priftit për paracaktimin e fituesit te Kënga Magjike: Pak më shumë respekt për…

Moderatori Ardit Gjebrea ka regauar pas deklaratës së këngëtarit Endri Prifti, i cili dje tha se janë paracatuar fituesit e Këngës Magjike. Prifti shkruante se...

Endri Prifti “zbulon” kush do e fitojë Këngën Magjike dhe festivalin e RTSH: Janë vendosur 5 muaj para

Këngëtari Endri Prifti ka treguar se kush do jetë fituesi i Këngës Magjike si dhe Festivaliti të RTSH. Me anë të një postimi në rrjetet...

Endri dhe Stefi Prifti akuza Festivalit të RTSH: Mblidhet byroja dhe vendosin një vit para emrin për në Eurovision

Vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti njihen për natyrën dhe karakterin e drejtëprdrejtë. Këngëtarët janë pytetur së fundmi me garën në festivale dhe dhënien...

Endri Prifti paralajmëron: Kush cënon të më vjedhë, do të përfundojë në burg

Këngëtari Endri Prifti rreth një muaj më parë bëri një denoncim për grabitjen e shtëpisë, nga ana e ish-bashkëshortes së tij, Anjeza Kolevica. Kjo e...

Habit Endri Prifti: Flas me UFO, kam shkuar në vendet më të këqija që ekzistojnë…

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar. Së fundmi ai ka qenë kryefjalë e vëmendjes së mediave për shkak të...

“Luaja bixhoz, pija alkol dhe shkoja me femra”, Endri Prifti rrëfen si e kaloi momentin e ndarjes: Brenga do vite që të kalojë

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e sotme momentet më të vështira  që ka përjetuar në jetën e tij.  I pyetur sesi e kalon...

E denoncoi se i vodhi shtëpinë, Endri Prifti reagon për ish-bashkëshorten: Sikur një mijë të zeza të ketë, është nëna e djalit tim

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak javë më parë bëri një denoncim në emisionin investigativ “Stop” për grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes...

Këngëtari Endri Prifti akuzoi ish-gruan se i grabiti shtëpinë, Prokuroria e Korçës sekuestron apartamentin

Më 20 Prill 2022, emisioni Stop transmetoi denoncimin e këngëtarit korçar Endri Prifti, i cili foli për grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-gruas,...

E akuzoi për grabitjen e shtëpisë, flet ish-bashkëshortja e Endri Priftit: Ai nuk ka asnjë të ardhur, prona ishte në emrin tim para martesës

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak ditë më parë akuzoi ish-bashkëshorten e tij se i ka grabitur apartamentin  që ata ndanin bashkë, me ndihmën...


Lajmet e fundit