Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

endri mustafa

Vrasja e Endri Mustafës në Shkodër, policia ndalon dy të dyshuar si të përfshirë në ngjarje

Policia e Shkodrës ka ndaluar dy persona, të cilët dyshohet se janë të përfshirë në vrasjen e 32 vjeçarit Endri Mustafa, i cili u...

Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Vrasësi i Endri Mustafës do të jetë viktima e radhës, duhet të gjejnë një zgjidhje që të qetësojnë komunitetin

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka folur për vrasjen që tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku 32 vjeçari Endri Mustafa u torturua dhe më pas...

Me 5 plumba në trup dhe pranë një ferre, PAMJE TË RËNDA: Policia gjen një pistoletë te “Livadhet” në Shkodër, SMS-ja që nxori nga...

Endri Mustafa, 32 vjeçari i ekzekutuar me armë zjarri dhe i gjetur sot i pajetë në zonën e “Livadheve” në Shkodër, është qëlluar me...

I apasionuar pas kuajve, makinave luksoze dhe motorave; FOTO: Ky është 32 vjeçari i vrarë te Livadhet në Shkodër, familja e kërkonte prej 3...

Personi që shikoni në foton e mësipërme është Endri Mustafa, 32 vjeçari i gjetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër....

E rëndë në Shkodër, gjendet i vrarë me armë zjarri një person, trupi në zonën e Livadheve (EMRI)

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në Shkodër, i vrarë me armë zjarri. Viktima është gjetur në zonën e Livadheve në orët...

Lajmet e fundit