Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

endri mustafa

Vrasja makabre e Endri Mustafës në Shkodër, policia merr në mbrojtje 15-vjeçarin që tregoi vrasësin (EMRI)

Policia e Shkodrës ka vendosur të marrë në mbrojtje 15-vjeçarin E.M., i cili tani ka marrë statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Ai konsiderohet si...

Akuzohet për vrasjen e Endri Mustafës, Gjykata e Shkodrës jep vendimin për 15-vjeçarin

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për 15-vjeçarin Ergys Malaj. Mësohet se ai do të izolohet në një qendër...

“Mos më vrit kam fëmijë”, 15-vjeçari zbulon si u vra Endri Mustafa: Ibrahim Lici i tha “Qofsh i Xhenetit” dhe e qëlloi

Ditën e sotme është zbardhur dëshmia e 15-vjeçarit që është arrestuar nga policia për vrasjen e Endri Mustafës në zonën e Livadheve në Shkodër. Në...

Dyshohet se ka dijeni për vrasjen e Endri Mustafës në Shkodër, Gjykata merr vendimin për Edison Arrazin

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën “arrest me burg" për Edison Arrazin, i cili akuzohet se ka dijeni për vrasjen e Endri Mustafës në...

“Ty të duken të gjithë kriminelë, e keni bërë Shqipërinë banda”, Curri kapet me gazetaren: Nuk është vrasje mafioze, ti ke sëmundje profesionale

Pedagogu Arjan Curri është përfshirë në një debat në emision me gazetaren Klodiana Lala, teksa ishin duke folur për ngjarjen e rëndë në Shkodër,...

Plumb në gojë dhe 2 në kokë, ish-zyrtari i policisë çkodon vrasjen në Shkodër: E morën dhe e torturuan, kërkonin informacion nga ai

Ish-zyrtari i lartë i Policisë së Shtetit, Arben Hajdarmataj ka dhënë disa informacione shtesë, një tjetër version lidhur me ngjarjen e rëndë në Shkodër,...

“E marrë peng e shkreta”, Artan Hoxha: Kjo është ulëritëse! Pasi i hodhën kufomën si qen dhe i lanë fëmijët jetimë, vrasësit detyruan bashkëshorten…

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se bashkëshortja e Endri Mustafës të vrarë në mnëyrë mafioze në Shkodër, është detyruar nga vrasësit të dalë para...

“Hipëm në makinë dhe…”, zbardhet dëshmia e 15-vjeçarit të arrestuar për vrasjen e 32-vjeçarit në Shkodër, bashkëshortja: Ai e di kush e vrau!

Zbardhet një pjesë e dëshmisë së 15-vjeçarit që është arrestuar si bashkëpunëtor i vrasësve të Endri Mustafës në zonën e Livadheve në Shkodër. Trupi...

Burri u gjet i vrarë te “Livadhet”, flet gruaja e Endri Mustafës: Doli nga shtëpia me kapuç, 15 vjeçari i arrestuar erdhi disa herë...

Ditën e djeshme qyteti i Shkdorës u trondit nga vrasja e 32-vjeçarit, Endri Mustafa i cili u torturua dhe më pas u ekzekutua në...

Dyshohet se është ekzekutuesi i Endri Mustafës, kush është Ibrahim Lici, i shpallur në kërkim për vrasjen e vëllezërve Bilali, arrestohet edhe një i...

Ibrahim Lici është i dyshuari kryesotr për vrasjen e Endri Mustafës në Shkodër, i cili u gjet i pajetë në zonën e Livadheve, pasi...

Lajmet e fundit