Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

endri meksi

Akuzat ndaj Metës, botuesi zbardh të vërtetën e pronës te Presidenca: Toka e shtetit u falsifikua që në 1995, u shit tre herë

Botuesi Endri Meksi ka reaguar në lidhje me lajmin që ka qarkulluar në media ku presidenti Ilir Meta akuzohet se është përfshirë në një...

Botuesi analizon PD e Sali Berishës: Krijesë që e mbyti që në lindje, në Dhjetor ’90! Sot nuk ka b*thë ta mbrojë, ka armike...

Shkruan Endri Meksi Sali Berisha nuk e donte PD qe me 11 Dhjetor 1990. S’i pelqente as emri, as grupi nismetar, as fakti qe iu...

Biznesmeni i kundërvihet Jorida Tabakut: Pse gënjen? Çmimet më të larta i kanë kasat e Berishës dhe Bodes (DEBATI PËR FINANCAT)

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, në një postim në rrjetet sociale ka akuzuar qeverinë se duke filluar nga dita e sotme...

Berisha flet në Kuvend për koncesionin e vëllait të kryeministrit Rama, Newsbomb.al publikoi lajmin

Newsbomb.al publikoi ditë më parë skemën e dyshuar të kompanive, pas të cilave qëndron vëllai i kryeministrit Edi Rama, lidhur me koncesionin e planifikuar...

Hije dyshimi mbi koncesionin, a do jenë fituesit vëllai i Ramës dhe djali i ish-kryeministrit Meksi?

Pritet që një koncesion prej 110 milionë eurosh të jepet për mbledhjen e TVSH-së, nga qeveria shqiptare dhe nga ajo që ka qarkulluar...


Lajmet e fundit