Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

endri hasa

Ish-deputeti thirrje demokratëve: Naivët mbushin foltoret e Berishës! Basha është e ardhmja

Ish-deputeti demokrat, anëtar i Kryesisë së PD-së, Endri Hasa u kërkon demokratëve që të ndahen nga Sali Berisha duke e cilësuar të shkuarën dhe...

COVID në PD/ Endri Hasa dhe Belind Këlliçi në karantinë, Basha i shqetësuar shkon të bëjë testin (SI ËSHTË GJENDJA E ZYRTARËVE BLU)

Koronavirusi ka hyrë edhe në selinë blu, ku ish-deputeti Endri Hasa dhe kreu i FRPD-së Belind Këlliçi janë karantinuar në shtëpitë e tyre. ...

Igli Gjelishti i përgjigjet rrufeshëm Endri Hasës: S’do gjesh pas meje njerëz që kanë vrarë për t’u pasuruar! (PARALAJMËRIMI PËR PADI)

Partia Demokratike përmes Endri Hasës akuzoi sot për të disatën herë Igli Gjelishtin i cili drejton Web & Communications Development duke thënë se përfituesit...

U akuzua për tenderat 2.5 milion euro, Igli Gjelishti ‘dhëmb për dhëmb’ me Endri Hasën: The 6 gënjeshtra për mua, këto janë SKANDALET...

Ditën e sotme ish-deputeti i Partisë Demokratike Endri Hasa ka akuzuar qeverinë se i ka dhënë 2.5 milionë euro tendera fiktivë kompanisë Image &...

Basha poston videon: Afera e Ramës me një nga grupet më të rrezikshme shqiptaro-kolumbiano-spanjolle të drogës

Kryedemokrati Lulzim Basha sulmon sërish kryeministrin Edi Rama duke e akuzuar se është pjesë e një afere me një grup të rrezikshëm të trafikut...

Hasa i PD disa orë para protestës: Ndërkombëtarët duhet të reagojnë, të thonë se kështu nuk shkon! Edi RAMA ka vetëm një zgjidhje sot

Ish-deputeti i PD Endri Hasa, është i pakënaqur me mosreagimin e ndërkombëtarëve për përgjimet e publikuara nga Bild.   “Cfarë reagimi...

Protesta e opozitës, Endri Hasa: Edhe ne kemi një limit, po u tërhoqëm njerëzit do bëjnë çfarë të duan

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa shprehet se njerëzit janë të irrituar dhe kjo është arsye që dalin në protesta. I ftuar...

PD, Hasa: Basha i gatshëm të negociojë, Rama është kundër

Ish-deputeti demokrat, Endri Hasa thotë se kryedemokrati Basha ka qenë i hapur për negiciata me kryeministrin Rama, por ky i fundit ka qenë kundër....

‘Kryeministër ilegjitim që lëviz me antiplumb’, ish-deputeti: Rama do vetëm të ndajë me bandat pasuritë e Elbasanit…

Ish-deputeteti i PD-së, Endri Hasa ka komentuar vizitën e kryeministrit Edi Rama në Elbasan. Me anë të një postimi në ‘Facebook’,...

Rama i prerë me të vetët: Kush s’e bën mirë detyrën, shkarkohet! Kryeministri s’kursen as BATUTAT: Qoftet qyl Luli i merr vetëm te baba...

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit të mbajtur në sajë të ciklit kombëtar ‘Bashkia që Duam’ në Librazhd nuk ngurroi të thumbojë opozitën. ...

Lajmet e fundit