Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Endri Fuga

Endri Fuga reagon për herë të parë si drejtor i AMI-së, i përgjigjet Reporterëve pa Kufij: Ditët e gazetave që digjeshin nga agjentët e...

Reporterët pa Kufij i kanë kërkuar ditën e sotme kryeministrit Edi Rama që të heqë ndalimin që i ka bërë gazetares Ambrosia Meta, duke...

Incidenti i Ramës në avionin e Lufthansa-s, reagon Endri Fuga: Nuk ishte për vendosjen e maskës, kompania na kërkoi ndjesë

Drejtori i komunikimit në Kryeministri, Endri Fuga, ka reaguar pas lajmeve se kryeministri Edi rama u shoqërua nga policia federale gjermane për shkak se...

Debatet në Komision/ Koçi përplaset me Zhupën për pyetje “diskriminuese”, Endri Fuga shpjegon Agjencinë për Informimin: Është model gjerman, me buxhet modest (DISKUTIMET)

Zëdhënësi i qeverisë, njëkohësisht kreu i Agjencisë për Mediat dhe Informimin, Endri Fuga ka qenë sot i ftuar për të diskutuar lidhur me rolin...

Lajmi i shkarkimit të Ardi Veliut mori dhenë, drejtori i Ramës “nuk di gjë”

Newsbomb.al ka mësuar mesditën e sotme se Ardi Veliu, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit është shkarkuar nga detyra. Një njoftim zyrtar mungon...

“E pavërtetë”, Endri Fuga reagon për lajmin se Shqiperia do pranojë emigrantë të tjerë: Bëjmë detyrat tona, jo të atyre që janë më të...

Qeveria shqiptare ka reaguar përmes drejtorit të komunikimit Endri Fuga duke përgënjeshtruar lajmin se Shqipëria do të pranojë emigrantët ilegalë që kapen në Britaninë...

Kryeministrit malazez iu bllokua hyrja në doganë? Këshilltari i Ramës hedh poshtë “Fake News”: Çudi se ai erdhi me avion në Rinas…

Në mediet shqiptare dhe malazeze u raportua sot se kryeministri malazez Zdravko Krivokapiç, nuk është lejuar të futet në doganën e Shqipërisë për shkak...

Rama flet për “The Guardian”: Jam i shkatërruar kur shoh njerëz të lënë pas! Dua t’ju jap mundësinë të marrin frymë sërish

Këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga, ka zbardhur një pjesë nga fjala e Kreut të Qeverisë në një intervistë për “The Guardian”. “I...

Këshilltari i Ramës, Endri Fuga reagon për vendimin e kryeministrit për të marrë refugjatët afganë në Shqipëri

Këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga ka reaguar për krizën e madhe në Afganistan, tanimë që pushteti është marrë nga talebanët. Fuga ka...

Lufta me Covid-19/ Endri Fuga i kujton Bashës se si sillet Opozita në Greqi

Këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga i ka kujtuar opozitës, të drejtuar nga Lulzim Basha që të marrë shembull nga opozita në Greqi për...

Basha nxorri videon e montuar, ironizon këshilltari i Ramës: Nuk i zihet besë Lulit ‘live’, gafa ai, gafa stafi

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka publikuar një video për të cilën pretendoi se ishte “live” në një diskutim me...

Lajmet e fundit