Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

endira bushati

Ish-anëtarja e PD sulmon Grida Dumën për gafën e rëndë: Tha që Rama duhet të respektojë “AUTONOMINË E KOSOVËS”! Po, po, e lexuat saktë…

Ish-anëtarja e Partisë Demokratike, Endira Bushati, ka nsulmuar nënkryetaren e PD-së, Grida Duma, në lidhje me intervistën ekësaj të fundit ditën e sotme. Nënkryetarja e...

FOTO-EMRAT: Dy deputetë dhe figurat e rëndësishme të PD që po themelojnë partinë e re ‘Bindja Demokratike’

Në një pallat pranë zonës së Liqenit Artificial të Tiranës po themelohet këto orë të vona të së hënës partia më e re politike,...

Ish-anëtarja e kryesisë së PD zbulon skenaret: Basha nuk ka ndërmend të djegë mandatet, ja ç’kërkon

Ish- anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike Endira Bushati ka folur për aksionin opozitar për të djegur mandatet, ndërsa u shpreh se do të...

PD vendosi të djegë mandatet, por kritikja e Bashës ka një pyetje për të

Grupi Parlamentar i PD vendosi sot në mënyrë unanime pro propozimit të liderit Lulzim Basha për djegien e mandateve. Ndërkaq, anëtarja...

Demokratja për zgjedhjet e kryesisë së PD: Ka ndonjë që guxon të flasë? Thumbon gratë: Kuotat rozë një natë para mburreshin se…

Anëtarja e PD Endira Bushati komenton zgjedhjet e Kryesisë së PD lidhur me transparencën e munguar gjatë dhe pas procesit të zgjedhjeve në Këshillin...

“Digjitalizimi është kapja e shtetit”, ish-kreu i AMA plas BOMBËN: I pata çuar SMS Bashës në Çadër, se nuk besoja për darkat e tij...

Ish kryetarja e Autoritetit të Mediave Audiovizive, Endira Bushati ka reaguar lidhur me procesin e digjitalizimit dhe ndërprerjen e transmetimeve analoge. ...

Përçahet PD, anëtarja e Këshillit Kombëtar del ashpër kundër Bashës: Rama po shtrin tentakulat në sistemin e drejtësisë, asnjë REAGIM

Një subjekti të vettingut i ishin faktuar 85 dalje nga Rinasi në 4 vjet. Një dalje llogaritej 3-4 ditë qëndrim. Për çdo ditë,...

Pse PRONARËT e Top Channel dhe Tv Klan janë acaruar

Për ata që ndjekin zhvillimet e medias në vend, Botërori është dhe një mundësi....për të kuptuar pse pronarët e Top Channel dhe TV Klan...janë...

Anëtarja e kryesisë së PD revoltohet me të vetët: Zgërdhima, ulërima e përplasje duarsh…

Anëtarja e kryesisë së PD Endira Bushati shprehet e revoltuar me opozitën lidhur me shfaqet në Kuvend ku prej javësh seancat kanë dështuar si...

Befason anëtarja e kryesisë: Rrezik do marrim kazmën e do shembim dhe godinën e PD

Është padyshim një nga zërat më kritikë të kreut të PD Lulzim Basha. E kemi fjalën për anëtaren e kryesisë...

Lajmet e fundit