Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

endacak

Kalimtarët e gjejnë të shtrirë në mes të rrugës, ndërron jetë në spital 55-vjeçari në Elbasan

Një 55-vjeçar është gjetur i shtrirë në tokë dhe më pas ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur mesditën e...

Nga yll i pasareleve në endacake në rrugë, ndryshimi 360 gradë i jetës së models: Kam një vit që nuk kam bërë dush nga...

Nga një yll i pasarelave në endacake në rrugë. Kjo është jeta e modeles së njohur, Loni Willson e cila në vitin 2016 u...

Gjendet i vdekur një burrë në portin e Durrësit, çfarë dyshohet (EMRI)

Një burrë endacak është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Mësohet se viktima është gjetur në hyrjen...

Marrin flakë rrobat e endacakut, digjet pallati në Sarandë

Një pallat është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Sarandë. Zjarri ka rënë rreth orës 16:30 në një pallat 4-katësh...

“Endacaku që vdiq në Sarandë, jetimi i kualifikuar si gurëgdhendës…Shtet i mjerë”. Shpërthimi i aktivistit (HISTORIA E PLOTË)

Aktivisti për të drejtat e njeriut dhe jetimëve Ilir Çumani, e ka njohur Leonard Arapin, 54 vjeçarin që u gjet në një banesë të...

I ftohti i merr jetën një personi në Durrës, u gjet i vdekur nga kalimtarët

Një person ka ndërruar jetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Raportohet se viktima është rreth 35 vjeç dhe dyshohet se ka vdekur...

Lajmet e fundit