Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

enca

Enca në mesin e personave me fotot më qesharake, portali i huaj e “kryqëzon” këngëtaren

Këngëtarja Enca Haxhia gjithmonë është “kryqëzuar” nga ndjekësit për përdorimin e tepërt të “Photoshopit” në fotot e saj. Mirëpo, përveç ndjekësve të saj ajo së...

“Këtu jam e lumtur”, Enca shpërndan fotot ‘e nxehta’ nga udhëtimi në Barcelona

Këngëtarja aq e dashur për publikun, Enca ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku duket mjaft tërheqëse. “Holla from Barcelona. Im...

Enca sot ka vendosur t’i pranojë të gjitha propozimet për martesë!

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh...

Pjesë e platformës sociale +18, Enca tregon për herë të parë fitimet e mëdha që merr nga “OnlyFans”

Enca ka hapur një llogari në faqen për të rritur “Onlyfans”, ku publikon foto dhe video kundrejt pagesës. Deri tani asnjë koment nuk kishte ardhur...

“Vetëm për fansat”, Enca Haxhia i vë “zjarrin” rrjetit dhe tregohet “bujare” me ndjekësit, FOTO komplet nudo

Enca Haxhia njihet si një ndër femrat më provokuese të showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tregohet mjaft “bujare” me ndjekësit...

Pas pushimeve luksoze në Dubai, Enca na prezanton me “të dashurin” e ri

Enca ka vendosur që të “ledhatojë” veten dhe ta mbajë me të mira. Këngëtarja së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë që...

“Sa e ke natën?”, Enca nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme.  Këngëtarja tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet...

Kush t’i paguan pushimet në Dubai? Enca e revoltuar: S’kam nevojë as për sheik as për princ! Mbylleni gojën, jam…

Prej dy ditësh këngëtarja Enca Haxhia ndodhet me pushime në Dubai.  Ajo postoi disa foto nga shkretëtira arabe, teksa shfaqet e hipur mbi një motor...

Operacioni në këmbë e detyron të karantinohet, Enca tregon sa ditë do qendrojë mbyllur në shtëpi

Më shumë se 1 muaj më parë këngëtarja Enca Haxhia pësoi një aksident në të cilin theu këmbën, ndaj iu desh t’i nënshtrohej një...

Enca ‘fyen’ meshkujt, tregon me video se pse ka nevojë për të dashur

Enca ka publikuar së fundmi një video në Instastory, ku shihet një vajzë me komardare në pishinë, dhe një djalë që vjen vërdallë dhe...

Lajmet e fundit