Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

Enca Haxhia

Enca tregon përse i pëlqejnë format e kolme: Meshkujt vdesin pas….(FOTO)

Enca Haxhia di gjithmonë sit ë tërheqë vëmendje në mediat rozë. Këngëtarja ka treguar arsyet pse qëndron e “kolme” ashtu siç e ka quajtur një...

“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja s’e mban fjalën, nxjerr të pasmet në bregdet

Enca Haxhia gjithmonë di të tërheqë vëmedjen e ndjekësve me postimet e saj. Këngëtarja aktualisht është duke shijuar pushimet, ndërsa nuk heziton të ndajë...

Enca tregon format e kolme në bregdet dhe iu bën një premtim ndjekësve (FOTO)

Enca Haxhia këtë vit nuk ka mbajtur koncerte me arsyetimin se i duhet kohë më shumë për veten e saj. Këngëtarja është shumë aktive në...

Ardhja i afganëve në Shqipëri, Enca Haxhia mbështet vendimin për strehimin e tyre

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka dhënë mendimin e saj në lidhje me ardhjen dhe strehimin e qytetarëve afganë në Shqipëri. E pyetur në Instagram...

Ledhatime dhe puthje të zjarrta, ja kush është serbi që Enca zgjodhi për klipin e ri

“Rakia” e Encës erdhi dhe ashtu si pritej rezultoi të ishte një sukses i vërtetë në vetëm pak orë pas publikimit. Si protagonist për klipin...

“1 milion dollarë për një natë”, Enca Haxhia jep përgjigjen epike për ndjekësin

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka zhvilluar një bisedë me...

Dje u shfaq krah djalit misterioz, sot Enca pozon nudo dhe fshihet pas shkëmbit: Mund të fshij më vonë…

Enca Haxhia komentohet shpesh në medien rozë për shkak të paraqitjes së saj të jashtme dhe pozave tejet seksi. Këngëtarja është shumë aktive në...

Enca heq të brendshmet, i vendos në fytyrë për t’u mbrojtur nga Covid-19!

Enca Haxhia prej ditësh po shijon pushimet në Dubai. Gjatë gjithë kësaj kohe këngëtarja ka ndarë me ndjekësit foto mjaft të nxehta dhe copëza të...

Kush t’i paguan pushimet në Dubai? Enca e revoltuar: S’kam nevojë as për sheik as për princ! Mbylleni gojën, jam…

Prej dy ditësh këngëtarja Enca Haxhia ndodhet me pushime në Dubai.  Ajo postoi disa foto nga shkretëtira arabe, teksa shfaqet e hipur mbi një motor...

Habit Enca! Këngëtarja kërkon të dashur në Instagram, ja se si mund të aplikoni

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë një deklaratë aspak të zakonshme në rrjetet sociale. Mesa duket ajo po kërkon një...

Lajmet e fundit