Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

emsion

Meta telefonon “live” në emision Sokol Ballën: Jam në krye të detyrës, procesi po ecën…(E PLOTË)

Presidenti Ilir Meta ka marrë në telefon me kamer “live” drejtuesin e emisionit Sokol Balla. Balla nuk ka nguruar dhe e ka hapur telefonin në...

Habit djali nga Kukësi: Nusen e dua të virgjër, do t’i bëj grafi para se ta marr në shtëpi (VIDEO)

Duket se djemtë shqiptarë vazhdojnë të ruajnë traditën e të parëve me shumë fanatizëm, pavarësisht emancipimit të shoqërisë shqiptare. Ndonëse i...

Lajmet e fundit