Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

emri

Celibashi sqaron dyshimet: Ka vetëm një PD dhe në fletën e votimit do jetë emri i Lulzim Bashës!

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka sqaruar mbrëmjen e sotme se emri i vetëm që do të shënohet në fletën e votimit, krah...

Fatos Baxhaku, një rrugë në Tiranë merr emrin e gazetarit të ndjerë

Fatos Baxhaku, një nga pionerët e medias shqiptare pas viteve ’90, i cili u nda nga jeta tre vite më parë në moshën 55-vjeçare,...

“Në greqisht është kazmë”, Gazmendi prej 5 vitesh nuk i flet të ëmës prej emrit që i ka vendosur, Luljeta: Po ç’faj kam unë...

Në seancën e sotme të “Shihemi në Gjyq” te “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan u përballën nënë e bir, arsyeja për këtë është...

Enkelejd Alibeaj prezanton emrin, ja cili është kandidati i grupit të PD për Avokatin e Popullit

Grupi Parlamentar i PD, i drejtuar nga Enkelejd Alibeaj, ka prezantuar dy emrat për postin e Avokatit të Popullit. Ledio Braho dhe Dorian Gjomarkaj,...

Ina Zhupa “kundër” grupimit të Berishës: Do votojë për president emrin që sjell Rama, nëse është i djathtë

Deputetja demokrate Ina Zhupa, është shprehur mbrëmjen e sotme se do të votonte për president një emër që do të dërgohet në Kuvend nga...

Petro Koçi: Të shtunën është e sigurt që do kemi një emër për President! Deri tani e kemi mbajtur konfidencial

Deputeti socialist Petro Koçi, thotë se të shtunën mazhoranca do të propozojë emrin për Presidentin e ri të Republikës. Sipas tij, procesi deri tani...

Socialistët e kanë gati emrin! Taulant Balla: Presidentin duam ta zgjedhim në raundin e katërt, 74 mandate i kemi

Kuvendi i Shqipërisë ka votuar sot për djegien e raundit të tretë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës, shkruan newsbomb.al. Por duket se socialistët...

Taulant Balla thirrje opozitës: Keni kohë deri nesër në orën 16.00, na dërgoni emrin! Presidenti as i joni e as i juaji

Kreu i Grupit të PS i ka bërë thirrje opozitës nga Fieri që të dërgojë emrat për Presidentin e Republikës deri nesër pasdite. Taulant...

Kush e propozoi emrin e Dash Shehit? Mediu: Kemi diskutuar dhe me kolegët e PD! Ka përpjekje për të ndarë opozitën

Politikani Fatmir Mediu thotë se emrin e Dashamir Shehit për President e ka propozuar fillimisht Agron Duka, por diskutime janë zhvilluar edhe deputetët e...

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një...

Lajmet e fundit