Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

emrat e rrugeve

Katër rrugë në Tiranë marrin emrat e dëshmorëve të Policisë se Shtetit, Veliaj: Mirënjohje për heronjtë që japin jetë për sigurinë e qytetarëve

Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi pak ditë më parë emërtimin e 4 rrugëve të reja në kryeqytet me emrat e dëshmorëve Fatos Xhani, Kastriot...

Bashkia emërton 4 rrugë në Tiranë me emrat e policëve të vrarë në aksionin për kapjen e Dritan Dajtit

Në verën e 2009-s, efektivët e policisë Fatos Xhani, Kastriot Feska, Saimir Duçkollari dhe Altin Dizdari do të humbisnin jetën në krye të detyrës...

Lajmet e fundit