Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

emra

Zgjedhjet vendore, PSD depoziton në KQZ listën për anëtarë të KZAZ-ve

Partia Social Demokrate ka dorëzuar në Komisionin Qendror të  Zgjedhjeve listën e plotë të emrave për anëtarë dhe sekretarë në KZAZ për zgjedhjet vendore...

Zgjedhjet e 14 majit, grupi i Alibeajt dorëzon në KQZ emrat për anëtarë të KZAZ-ve

Grupimi i PD-së së Enkelejd Alibeajt ka dorëzuar këtë të dielë emrat për anëtarë të KZAZ-ve për zgjedhjet lokale të 14 majit. Bëhet me dije...

Zgjedhjet e 14 majit, PD e Berishës çon në KQZ emrat e anëtarëve të KZAZ-ve

PD e Sali Berishës ka dërguar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve emrat e anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ-ve për zgjedhjet vendore të 14 majit. Bëhet...

Kryesia e PD miraton kandidatët për primare, këta janë emrat që do të garojnë në 18 Bashki (LISTA E PLOTË)

Drejtuesja e Komisionit të Organizimit dhe Kontrollit të Operacione Elektorale, Albana Vokshi, bëri të ditur emrat e miratuar gjatë mbledhjes së sotme të Kryesisë,...

Raundi i dytë sërish pa emër për presidentin e ri, zhvillohet sot votimi në Kuvend

Edhe raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit të ri ka mbetur pa asnjë emër, çfarë bën që edhe ky raund të digjet. E teksa...

Policë, të burgosur “VIP” dhe biznesmenë, ZBARDHEN EMRAT e të arrestuarve nga mega-operacioni në Elbasan

Janë zbardhur emrat e të arrestuarve nga mega-operacioni që u zhvillua mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Nga një hetim i kryer prej disa muajsh në...

2 trafikantë dhe një pengmarrës, kush janë 3 të dënuarit nga Berati dhe Fieri në ‘rrjetën’ e OFL (EMRAT-DETAJE)

OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 3 të dënuarve, për trafikim lëndësh narkotike, pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe rrëmbim e mbajtje...

Aksidenti tragjik në Fushë Krujë, këta janë 4 viktimat (EMRAT)

Aksidenti tragjik që ndodhi mbrëmë në Borizanë, Fushë Krujë, ku katër të rinj humbën jetën nga përplasja e fortë ka tronditur vendin. ...

Gent Strazimiri flet me EMRA: Kush janë PERSONAT që e mbajnë Ramën në pushtet

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, në një konferencë për shtyp komentoi deklaratat e kryeministrit Edi Rama në takimin me Policinë e Shtetit në Ministrinë...

Llotaria Amerikane, mësoni kur dalin EMRAT e fituesve

Duke filluar nga data 7 maj te gjithë shqiptarët që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane mundtë kontrollojnë nëse janë. Ambasada Amerikane...

Lajmet e fundit