Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

emocione

“Më rregulloi ditën!”, mami Jorida suprizohet nga i biri, deputetja nuk fsheh emocionet

Pas një dite të lodhshme mes takimeve të shumta, deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, nuk mund të gjente çlodhje më të madhe se...

VIDEO: Emocionet “mbërthejnë” Ermal Metën, momenti kur harron tekstin e këngës dhe kërkon ndihmën e fansave në “Air Albania”

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta mbjati një koncert mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”. Publiku shqiptar e priste me padurim...

Meta takon legjendën e futbollit: Mirënjohje për emocionet e dhuruara

Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim një nga personalitetet më të larta të sportit vlonjat, Mexhit  Haxhiu. Meta shprehet...

 Roza Anagnosti rikthehet në Shkodër, emocione pafund në teatrin ‘Migjeni’

Sot qyteti i Shkodrës, mirëpriti aktoren e mirënjohur, Roza Anagnostin. Roza u rikthye në vendlindje përpara publikut me pjesën “ Oskari dhe tezja Rozë”....

A ju ngjethet mishi kur dëgjoni muzikë? Jeni të veçantë, zbuloni pse

A e keni përjetuar ndonjëherë ndjesinë e të dridhurave që ju përshkojnë gjithë trupin teksa flokët ju ngrihen përpjetë kur dëgjoni një këngë të...

Djali sirian që humbi duart nga shpërthimi, ka një mesazh të fuqishëm për amerikanët

Ahmad Alkhalaf kaloi një vit tepër të ngarkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai mësoi të ngazë biçikletën, mori disa kurse artesh marciale...

Eksperti i çështjeve të luftës “mbytet” nga paniku dhe ngrin emisionin “live” (Video)

Ky është momenti torturues kur një akademik Austalian ngrin në gjatë një emisioni pasi përfshuhet nga emocionet duke kaluar një sulm paniku. ...

Vajza e Dr.Florit bashkon grupin West Side Family (Video)

Kaltrina, vajza e këngëtarit Florian Kondi, ka mbushur vendin e lënë bosh nga i ati i saj, duke rikthyer në skenë grupin e famshëm...

Lajmet e fundit