Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

emisioni

Çfarë ka ndodhur me Luana Vjollcën? Moderatorja publikon foton me sy të nxirë dhe fytyrë të enjtur

Luana Vjollca është një nga ato vajzat të cilat asnjëherë nuk heqin dorë nga endrrat e tyre. “Zemër Luana” është formati më i ri...

Endri Xhafo njofton ndërprerjen e emisionit: Duhet të njoftoj të ftuarit të mos vijnë nesër! Arsyeja, ristrukturim programor më thanë

Moderatori Endri Xhafo thotë se emisioni i tij "LOG." nuk do të transmetohet më dhe është ndërprerë me efekt të menjëhershëm. Arsyeja, thotë moderatori,...

VIDEO/ “Mos ma ngri zërin mua se të rropa këtu në vend, t’i thyeva kockat një nga një”, kërcënohet balerini brenda ambienteve të TV...

Një video brenda ambienteve të TV Klan është duke bërë xhiron rrjetit. Në pamjet e publikuara nga balerini, Grines Fezollari, shihet se ai është...

Me foshnjat në krahë drejt “ëndrrës angleze”, kalvari i vuajtjeve të emigrantëve shqiptarë

Agjenti Eraldo Harlicaj dhe ekipi i xhirimit të “Piranjave” këtë herë është zhvendosur në bregdetin e “Dunkirk” në Francë, aty ku janë të grumbulluar...

Sokol Balla largohet nga Top Channel? Gazetari: Nëse nuk shihemi ju uroj më të mirën

Gjatë ditëve të fundit në media po flitet se moderatori i njohur, Sokol Balla, do të largohet nga Top Channel. Mirëpo, a është kjo...

E denoncoi se i vodhi shtëpinë, Endri Prifti reagon për ish-bashkëshorten: Sikur një mijë të zeza të ketë, është nëna e djalit tim

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak javë më parë bëri një denoncim në emisionin investigativ “Stop” për grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes...

VIDEO/ Plas sherri në emisionin e dashurisë, konkurrentet kapen për flokësh me njëra-tjetrën

Një incident ka ndodhur në emisionin "It’s my love”, ku dy nga konkurrentet janë përleshur fizikisht me njëra-tjetrën. Ina dhe Albana, të cilat edhe ishin...

Çohet për t’i gjuajtur me grusht jetimit nga Shkodra, plas keq sherri në emision (VIDEO)

Një situatë tepër e skiletshme ka ndodhur kësaj here në emisionin “Expuls”. Një debat aspak zakontë ku Ledion Muçaraku dhe Taku, jetimi i PS-së...

U largua nga programi, Bajo zbulon lidhjen e fshehtë me ish-konkurrenten e “Përputhen 2”: Po ta merrte vesh Olsa…

Ish-konkurrenti i "Përputhen 3" Bajo ka qenë i ftuari i mbrëmjes në emisionin "Explus"  ku ka zbuluar se ka pasur një "Love Story" me...

U “tallën” dhe qeshën me të në mes të emisionit, reagon Hoxha: Kërkoni ndjesë publike, u bëj thirrje…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Expuls” u transmetua një deklaratë e shkurtër e një prej hoxhallarëve të Shqipërisë ku thoshte se operacionet plastike janë...

Lajmet e fundit