Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

emision

A do të shkojë Nora në emisionin e Robert Berishës? Ja si përgjigjet kolegia e këngëtarit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet që kanë ruajtur raporte shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pas divorcit të tyre. Ata kanë një...

Motra apo kushërira? Sozia e Bora Zemanit hyn në “Përputhen”

Mbrëmjen e djeshme plot supriza dhe të papritura ndodhën në “Përputhen”. Tola ishte vajza e cila u largua pasi kështu vendosën djemtë dhe Xhevana...

“Hoqi dorë” nga politika dhe iu rikthye televizonit, Luan Rama: Më ndiqni në mbrëmje, pres kritikat dhe sugjerimet tuaja

Luan Rama, politikani i majtë që tashmë ka "hequr dorë" nga politika, fton të gjithë shikuesit që ta ndjekin në emisionin e tij. Tashmë...

Hoxha ka një kërkesë për të gjithë burrat: Kryeni sa më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë, do fitoni shumë sevape

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, së fundmi ka folur mbi dashurinë mes çifteve dhe u kërkoi burrave që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale...

“S’ka hakmarrje për ata që punonin për Perëndimin”, debat i ashpër mes gazetares dhe zëdhënësit të talebanëve

Një debat i ashpër është shënuar në një studio televizive në Britani, ku gazetarja Susanna Reid u përplas me zëdhënësin e talebanëve. Në emsionin “mirdita”...

“U largua në mënyrë të beftë”, Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën me Babaramon

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme do të jetë i ftuar në “5 pyetja nga Babaramo”, ku do të flasë për zgjedhjet e 25...

Të gjithë sy dhe veshë nga “dashuria e pamundur”, por ky detaj ju ka shpëtuar, Arbana Osmanit i “shpërthen” këmisha live në emision

Teksa e gjithë vëmendja jonë ishte përqëndruar në historinë e pamundur të dashurisë mes dy të rrinjve, një incident i papritur i ka ndodhur...

Spektatori i vetëm në “teatrin” mediatik të së enjtes, Rama shfaqet ndryshe në emision (Foto)

Kryeministri Edi Rama lajmëroi shqiptarët nga foltorja e parlamentit, gjatë ditës së sotme, se do të jetë i pranishëm në një emision televiziv. ...

Ministri socialist revoltohet me moderatoren: Ta dija që do më thoje këtë s’te vija në emision!

Ministri i Turizmit Blendi Klosi nuk e ka pritur mirë etiketimin që moderatorja e “Thumbon” në Ora Neës i bëri ministrisë që ai drejton....

Ishte ditë e veçantë, Artan Hoxha surprizohet nga gruaja në mes të emisionit (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha është suprizuar në emision nga gruaja e tij. Hoxha ishte i ftuar...

Lajmet e fundit