Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

emision

Aktori zemëron grekët, e thotë “troç” në mes të emisionit: Nuk dua mbiemrin grek, jam krenar që jam shqiptar

Aktori i njohur Kostas Nikoul gjatë një interviste për nëj television grek e ka thënë me plot gojë se sa krenar është që ka...

Habit Milaim Zeka: Kam dashur të jem femër, endrra ime më e madhe të provoja ndjesinë e menstruacioneve

Gazetari Milaim Zeka ka rrëfyer se është rritur me 5 motra në shtëpi. Nisur nga kjo histori ai ka treguar se ëndrra e adoleshencës...

“Katër vitet e ardhshme do rrish të zihesh me Braçen”, ‘plas’ debati mes Gjatës dhe Salianjit: Do vazhdosh të kakarisësh? Më lër të flas!

Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin “Open”, deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji është përfshirë në një debat me Çlirim Gjatën. Teksa ishin duke folur...

A do të shkojë Nora në emisionin e Robert Berishës? Ja si përgjigjet kolegia e këngëtarit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet që kanë ruajtur raporte shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pas divorcit të tyre. Ata kanë një...

Motra apo kushërira? Sozia e Bora Zemanit hyn në “Përputhen”

Mbrëmjen e djeshme plot supriza dhe të papritura ndodhën në “Përputhen”. Tola ishte vajza e cila u largua pasi kështu vendosën djemtë dhe Xhevana...

“Hoqi dorë” nga politika dhe iu rikthye televizonit, Luan Rama: Më ndiqni në mbrëmje, pres kritikat dhe sugjerimet tuaja

Luan Rama, politikani i majtë që tashmë ka "hequr dorë" nga politika, fton të gjithë shikuesit që ta ndjekin në emisionin e tij. Tashmë...

Hoxha ka një kërkesë për të gjithë burrat: Kryeni sa më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë, do fitoni shumë sevape

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, së fundmi ka folur mbi dashurinë mes çifteve dhe u kërkoi burrave që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale...

“S’ka hakmarrje për ata që punonin për Perëndimin”, debat i ashpër mes gazetares dhe zëdhënësit të talebanëve

Një debat i ashpër është shënuar në një studio televizive në Britani, ku gazetarja Susanna Reid u përplas me zëdhënësin e talebanëve. Në emsionin “mirdita”...

“U largua në mënyrë të beftë”, Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën me Babaramon

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme do të jetë i ftuar në “5 pyetja nga Babaramo”, ku do të flasë për zgjedhjet e 25...

Të gjithë sy dhe veshë nga “dashuria e pamundur”, por ky detaj ju ka shpëtuar, Arbana Osmanit i “shpërthen” këmisha live në emision

Teksa e gjithë vëmendja jonë ishte përqëndruar në historinë e pamundur të dashurisë mes dy të rrinjve, një incident i papritur i ka ndodhur...

Lajmet e fundit