Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

emiratet

Taulant Balla në Abu Dhabi: Shqipëria, i vetmi vend në mesdhe dhe Europë i hapur për turistët nga Emiratet, edhe pa viza

Sektretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, njofton se ndodhet për një vizitë punë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ai ka dhënë dhe një...

Lajmet e fundit