Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Emina Cunmulaj

E veshur kuq e zi, Emina Cunmulaj uron shqiptarëve festën e Pavarësisë në mënyrën e veçantë (VIDEO)

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka uruar të gjithë shqiptarëve festën e Pavarësisë, sot në 28 nëntor. Bukuroshja nga Mali i Zi ka ndarë një video...

Festa “e çmendur” e ditëlindjes së Emina Cunmulajt, modelja shfaqet duke kërcyer në jaht (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, gjithmonë është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe më të komentuar në medien rozë, kjo për shkak...

Pasi puthi posterin e Vuçiçit, “kryqëzohet” motra e Emina Çunmulajt: U kërkoj ndjesë shqiptarëve! Ishte sarkazmë

Motra e modeles së njohur Emina Çunmulajt, Pepi, ditën e djeshme publikoi një foto e cila nuk u prit aspak mirë nga shqiptarët. Ajo në...

Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, ndan foto me djalin e porsalindur në krah

Modelja Emina Cunmulaj është bërë nënë për herë të tretë, pasi ditën e sotme ka sjellë në jetë djalin e saj, të cilin e...

Kush tha që burrat nuk japin kontribut gjatë shtatzënisë? Emina Çunmulaj ndan me ndjekësit eksperiencën e saj

Emina Çunmulaj është në pritjen e tretë të ëmbël dhe shumë shpejt në jetë do të vijë vogëëlushi i saj. Gjatë gjithë kësaj kohe modelja...

Në javët e fundit të shtatzënisë, Emina Çunmulaj bën dedikimin emocionues për të birin: Shumë njerëz po të presin…

Teksa ditët po kalojnë shtatzënisë së Emina Çunmualajt po i vjen fundi. E në këto ditë teksa po pret të voglin e saj, Emina...

“Prisni…kjo është dashuria”, Emina Cunmulaj publikon momentin e ËMBËL nga avioni

Emina Cunmulaj prej disa muajsh është në pritje të ëmbël dhe këto ditë po i përjeton plot emocion. Modeja nuk nguron të postojë foto me...

Nuk e lejuan të ankorojë jahtin luksoz në Ulqin, revoltohet Emina Cunmulaj: Unë rri një ose dy muaj dhe iki vazhdoj jetën, por ju…

Emina Cunmulaj prej disa ditësh ka nisur pushimet me familjen e saj. Së fundmi bukuroshja është ndalur në vendlindjen e saj në Mal të...

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulon gjininë e bebit

Modelja e njohur Emina Cunmulaj do bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi...

Emina Cunmulaj zbulon detajin SHOKUES nga jeta e saj: Kam qenë e martuar me një shqiptar, por… (E PLOTË)

Modelja e famshme shqiptare, Emina Cunmulaj, ka folur për një detaj të jetës së saj të pazbuluar më parë. Në një...

Lajmet e fundit