Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

emin gjana

Një ditë para zgjedhjeve, Edit Harxhi shpreh shqetësimin madhor: Dhe sot e kësaj dite unë ende s’jam pajisur me listën e antarësisë me të...

Një nga kandidatet për kryetar të Partisë Demokratike, Edit Harxhi ka shprehur shqetësimin madhor një ditë para zgjedhjeve, shqetësim që prej kohësh e kanë...

Lajmet e fundit