Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

emiljano shullazi

Shullazi i revoltuar në izolim, avokati i tij i dërgon letër, Metës, Ramës dhe Ruçit: Padrejtësia u bë shumë e madhe

Avokati i Emiljano Shullazit i ka dërguar letër kryeministrit Edi Rama, presidentit Ilir Meta dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi, lidhur me izolimin e...

Avokati i Shullazit ankimim në GJKKO për izolimin në regjimin ’41 BIS’: Kallëzim edhe për burgun 313, nuk më lanë të takoja klientin tim

Avokati i Emiljano Shullazit, Vladimir Meçi ka bërë ankimimin në GJKKO për vendimin e ministres Gjonaj për izolimin në regjimin "41 BIS" të klientit...

Emiljano Shullazi në regjimin special 41 BIS, reagon avokati: SPAK mbulon dështimin dhe bën propagandë me emrin e tij, klienti im nuk i përmbush...

Emiljano Shullazi është një nga emrat të cilët do të kalojnë në regjimin special 41 BIS, por ky vendim i ministres Etilda Gjonaj është...

Hoqi dorë nga dosja ‘Shullazi’, zbardhet dëshmia e bashkëshortit të gjyqtares: Një djalë erdhi më futi pistoletën në gojë

Çështja 'Shullazi' ka gjeneruar debat të fortë kohët e fundit, pasi disa herë seanca gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij është shtyrë....

SPAK nis nga puna por shtyhet seanca për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit (SHKAKU)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe krimit të Organizuar ka nisur punën me në shtyrje të seancë për Emiljano Shullazin. Kjo...

‘Shullazi tërhoqi zvarrë Besnik Baren dhe Vasilika Hysin’, ish-drejtori i policisë reagon pas deklaratës së Ramës: Harroi të tregonte se u arrestua

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Sajmir Muçaj ka reaguar pas deklaratës së fortë të kryeministrit Edi Rama. Në studion e emisionit...

Dështon seanca për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij, mungojnë avokatët mbrojtës

Dështon sërish seanca te Krimet e Rënda për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Mësohet se seanca është shtyrë, pasi nuk...

Dështon seanca për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij, shtyhet për më 26 korrik

Dështon sërish seanca te Krimet e Rënda për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Mësohet se seanca është shtyrë, pasi nuk...

DËSHTON sërish seanca në Apel për Shullazin dhe bandën e tij, ja ARSYEJA

Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Mësohet se seanca është shtyrë, pasi nuk...

Lajmet e fundit