Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

emiljano shullazi

Fjalët e para të Shullazit pas arrestimit, Dhori Kule paraqitet në polici

Emiljano Shullazi ka mohuar se ka kërcënuar profesorin Mynyr Koni për t’u tërhequr nga gara për rektor në Universitetin e Tiranës. Fillimisht Shullazi u...

Artan Hoxha për arrestimin e Shullazit: Daleni burra, mos u ngutni, s’keni parë gjë akoma

Gazetari investigativ, Artna Hoxha ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” për arrestimin e Emiljano Shullazit. Me anë...

Arrestohet Shullazi dhe miku i tij, akuza për pjesëmarrje në organizata kriminale

Pas një takimi të zhvilluar deri në orët e para të mëngjesit midis Kryeprokurorit Adriatik Llalla, Prokurorit të Tiranës, Petrit Fusha dhe Drejtorit të...

Shoqërohet në polici Emiljano Shullazi, kontrolle në shtëpinë e tij

Emiljano Shullazi është shoqëruar mbrëmjen e sotme në ambientet e policisë. Policia ka ushtruar gjithashtu kontrolle në banesën e tij dhe në banesat e...

Berisha: Koni dhe Kule u kërcënuan nga Emiljano Shullazi. Profesori: Vazhdoj të jem në garë

Kandidati për rektor në Universitetin e Tiranës, Mynyr Koni është kërcënuar me jetë nga Emiljano Shullazi nëse nuk tërhiqet nga gara. Ngjarja është denoncuar...

“Tahiri-Shullazi caktojnë njeriun e tyre në krye të doganave”, Alibeaj akuzon dhe jep emrin

Akuza të forta nga kreu i Departamentit të rendit dhe Sigurisë në PD Enkelejd Alibeaj. Në një deklaratë për mediat Alibeaj akuzon sërish ministrin e...

Lajmet e fundit