Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

emiljano prenga

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Prokuroria e Elbasanit kërkon burg për ish-policët e SMV së PD-së (EMRAT)

Prokuroria e Elbasanit ka dorëzuar në Gjykatë dosjen për ngjarjen e rëndë ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe katër të plagosur, mes tyre...

Pavlo Vuksani, Arbër Papleka dhe Emiljano Prenga pjesë e shtabit të armatosur të PD, ish-polici shkon nga Trauma në Elbasan: Do dëshmojë për vrasjen

Pavlo Vuksani, ish-punonjës i Policisë, ka dalë nga spitali i Traumës ku qëndronte prej mbrëmjes së djeshme dhe është shoqëruar për në Policinë e...

Gazetarja zbulon të shkuarën problematike të anëtarit të SMV-së të PD-së: Ka qenë i hetuar për gjobvënie (EMRI)

Ngjarja e sotme në Elbasan ka tronditur mbarë opinionin publik dhe është bërë temë diskutimi ditën e sotme në çdo media. Gazetarja e kronikës...

Zbardhet dinamika e masakrës në Elbasan, ish-polici i RENEA-s e qëlloi Pjerinin me plumb në kokë, më pas disa herë kur ishte shtrirë, dhëndrrin...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngajrjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në lagjen “5 maji” në Elbasan, ku mbeti...

Ngjarja TRONDITËSE në Elbasan, reagon Shkëlzen Berisha: Krimi në këtë qytet vret jo për vete, por për Edi Ramën

“Krimi ne Elbasan vret dhe blen vota jo per vete, por per Edi Ramen!”. Kështu shprehet djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me...

Zbulohen emrat e të plagosurve në Elbasan, mes tyre efektivja, dhëndrri i viktimës dhe tre të tjerë të përfshirë në ngjarje të rënda (HISTORIKU)

Zbardhen identitetet e të plagosurve të sotëm në qytetin e Elbasanit, ku fatkeqësisht pati dhe një viktimë i identifikuar si Pjerin Xhuvani, Drejtor i...

Lajmet e fundit