Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Emiliano Sala

TRONDITËSE/ Vdiq 7 muaj më parë, hetimet bëjnë zbulimin e pabesueshëm: Emiliano SALA u helmua, ja çfarë u gjet në trupin e tij

Emiliano Sala nuk ka vdekur nga përplasja e avionit në kanalin anglo-francez në 21 janar 2019. Një raport i Sektorit Britanik të Aksidenteve Ajrore...

Fundi tragjik i Emiliano Sala, bota e futbollit pushtohet nga trishtimi, mesazhe lamtumire

Fundi tragjik i Emiliano Sala, trupi i të cilit u identifikua sot pasi u nxorr nga fundi i detit ka trishtuar botën e futbollit.  ...

‘Shpirti yt do të ndriçojë në shpirtin tim’, motra e Emiliano Sala bën postimin PREKËS pas gjetjes së trupit

Pas gjetjes së trupi të pajetë të futbollsitit Emiliano Sala, motra e tij ka shprehur trishtimin e madh për humbjen e të vëllait. ...

Rrëzimi i avionit, nxirret nga fundi i detit trupi, dyshohet i Emiliano Sala

Trupi i cili u gjet pak ditë më parë në rrënojat e avionit që mbante futbollistin Emiliona Sala është nxjerrë me sukses. ...

I zhdukur që prej 21 janarit, motra e futbollistit Sala publikon foton PREKËSE të qenit: Edhe Nala është duke pritur

Motra e futbollistit të zhdukur Emiliano Salah ka postuar së fundmi një foto mjaft prekëse. Në foton e oublikuar nga motra...

Tronditëse, gjendet një trup në rrënojat e avionit që udhëtonte Emiliano Sala

Gjendet një trup në rrënojat e avionit që mbante futbollistin Emiliano Sala dhe pilotin David Ibbotson, shkruan BBC. Avioni u...

Gjendet avioni i zhdukur i futbollistit Emiliano Sala

Mbetjet e një avioni të vogël me të cilin udhëtonte sulmuesi argjentinas Emiliano Sala dhe piloti i tij janë gjetur në Kanalin Anglez. ...

‘Është copë-copë, kam frikë, dërgoni dikë të më gjejë’, fjalët e fundit të Emiliano Sala para zhdukjes së avionit

Mediat e huaja raportojnë se Emiliano Sala e kishte që në fillim parandjenjën se diçka e keqe mund t’i ndodhte në udhëtim me avion...

Lajmet e fundit